Hokeja izlases grožus uztic titulētajam Bobam Hārtlijam

Otrdien, 20. decembrī par Latvijas hokeja valstsvienības galveno treneri apstiprināts Kanādas speciālists Bobs Hārtlijs (Bob Hartley). Līgums ir parakstīts uz vienu gadu ar iespēju, to pagarināt vēl uz gadu.

56 gadus vecajam Bobam Hartlijam ir liela pieredze trenera amatā. Viņš ir strādājis ar tādām NHL komandām kā Kolorado Avalanche, Atlantas Trashers un Kalgari. 2001. gadā kopā ar Kolorado Avalanche izcīnījis Stenlija kausu. 2014./2015. gada sezonā, būdams Kalgari Flames galvenais treneris ir saņēmis Džeka Adamsa balvu (Jack Adams Awards), kā NHL sezonas labākais treneris.

Divas sezonas Boba Hārtlija vadībā spēlēja Sandis Ozoliņš (Kolorado Avalanche), vienu sezonu Ronalds Ķēniņš, aizvedot Šveices klubu Cīrihes Lions līdz Šveices čempiona titulam.

Bobs Hārtlijs apmeklēs arī U20 pasaules čempionāta spēles Kanādā, kur liela daļa Latvijas junioru izlases spēlētāju varētu parādīties galvenā trenera kandidātu sarakstā, gatavojoties pasaules čempionātam Ķelnē.

 Tāpat Kanādas speciālists līguma ietvaros ir paredzējis organizēt Latvijas treneriem apmācības, seminārus un meistarklases. Hārtlijs Rīgā ir plānojis ierasties februāra vidū, lai apmeklētu pēdējās divas Rīgas Dinamo regulārās sezonas spēles.

Bobs Hārtlijs: “Esmu sajūsmā par jaunāko izaicinājumu manā trenera karjerā. Šī būs mana pirmā pieredze darbā ar pasaules elites nacionālo izlasi, un es esmu pateicīgs Latvijas Hokeja federācijai par doto iespēju un uzticību. Ar nepacietība gaidu to brīdi, kad sāksies Latvijas izlases sagatavošanās posms, kur tiks ielikti pamati veiksmīgam startam pasaules čempionātam Vācijā.” 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *