Maiami saulīte, Porziņģis un Girgensons

Šogad aprīlī devāmies uz Ņujorku, lai klātienē atbalstītu Kristapu Porziņģi un Zemgu Girgensonu. Pārsalām tik ļoti (neticami, bet bija sniegs!), ka toreiz spriedām- viss jau ir forši ar to NBA un NHL, tikai gribētos kaut kur vairāk siltumā!

Iespējams, tas mirkļa iespaidā, taču aizvien vairāk sākām lūkoties uz vietām, kur lielo basketbolu un hokeju var skatīties, tērptiem šortos un T-kreklos. Izrādās, tas patiešām ir iespējams – apvienot NBA un NHL, kā arī sauļošanos. Kur? Protams, Maiami, kur aprīlī vidējā gaisa temperatūra ir 24-25 grādi pēc Celsija, un arī ūdens temperatūra ir gana silta un jauka, lai labi nopeldētos.

Izlidosim 29. martā, šo vakaru pavadīsim Stambulā labā viesnīcā, lai jau 30. martā lidotu uz Maiami, kur ieradīsimies šīs dienas vakarpusē. Jau 31. martā dosimies uz Ņujorkas Knicks un Maiami Heat spēli, lai klātienē atbalstītu Porziņģi. Tālākās dienas baudīsim Maiamibīču, aizbrauksim uz Evergleidas dabas parku, iepazīties tuvāk ar reptiļiem un izbraukt ar airboat, mazliet pakuģisom arī pa Maiami. Par papildus samaksu iespējams aizbraukt arī uz Bahamu salām, kā arī uz Teksasu, lai klātienē atbalstītu Dāvi Bertānu, kurš spēlē Sanantonio Spurs rindās.

Jau 8. aprīlī dosimies uz Floridas Phanthers mājvietu, lai klātienē noskatītos kādreizējās Kārļa Skrastiņa komandas cīņu pret Girgensona pārstāvēto Bufalo Sabres vienību. 9 aprīlī vēl iepirksim pēdējās dāvanas mājiniekiem, bet 10. aprīlī sēdīsimies lidmašīnā, lai lidotu atpakaļ uz Eiropu. No sākuma Stambula, kur pavadīsim vienu nakti, un tad arī lidojums uz Rīgu.

Ceļojuma cena 2750 eiro, kurā ietilpst lidojumi Rīga – Stambula – Maiami, Maiami – Stambula – Rīga; divas naktis labā Stambulas viesnīcā, 11 naktis 4* viesnīcā Maiamibīčā ar brokastīm, zelta apdrošināšana, ekskursija uz Evergleidas parku un Maiami apskate, transfēri no un uz lidostām, kā arī, ja būsim vismaz desmit grupas braucēji, līdzi dosies arī grupas vadītājs. Ja būs mazāk cilvēku, arī tad brauciens notiks! Papildus gan vēl jārēķinās ar izdevumiem par ESTA (iebraukšanas atļauja ASV) noformēšanu, spēļu biļetēm un personiskajiem izdevumiem. Bet kopumā ideāls variants, lai atpūstos gan pats, gan līdzi paņemtu mīļoto otro pusīti, pat jau viņai neinteresē sports, atradīsies citas lietas, ko darīt.

Plašāka informācija par braucienu atrodama šeit.

Pieteikties braucienam uz Maiami var nākot uz Travel Art LV biroju Rīgā, Graudu ielā 68, C korpuss, C234 kabinets, kā arī zvanot uz tālruni 27717555 un rakstot uz e-pastu ilze.jakovleva@travelart.lv, liene@travelart.lv, jekaterina@travelart.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *