Mūsu 2016. gads – Ņujorka, Maskava, Jeruzaleme un vēl!

2016. gads straujiem soļiem tuvojas noslēgumam. Vai tas bijis labs vai slikts? Katram, protams, par to savs viedoklis. Bet mēs, sportadraugiem.lv, esam priecīgi, ka šajā gadā esam gana daudz pabijuši kopā ar sportistiem un sporta draugiem dažādos pasākumos, daudz redzējuši, daudz iemācījušies, un kopumā šis gads ir sniedzis vairāk labu, nekā sliktu emociju.

Gada izaicinājums – atbalstīt Porziņģi un Girgensonu

Saņēmāmies, piepūtām vaigus un… izrādās, Ņujorka nemaz nav tik tālu, bet redzēt klātienē NBA un NHL spēles, turklāt tad, kad laukumā ir mūsu pašu latvieši, ir ļoti forši!

Fortūna gan ar mums izspēlēja ļaunu joku – bijām ieplānojuši klātienē redzēt divas Ņujorkas “Knicks” spēles ar Kristapu Porziņģi laukumā, bet tieši tad viņš iedzīvojās traumā! Jā, mēs viņu redzējām, arī laukumā, taču uzvalkā tērptu, nevis dankojot. Žēl, ka tā, bet sports ir neparedzams!

Taču gluži kā saldais ēdiens bija hokeja spēle Bufalo Sabres pret Ņujorkas Rangers vienību, kuru uzvaru guva Sabres, bet Zemgus Girgensons tika pie vārtu guvuma! Lūk, tas bija patiess brīdis, īstas prieka emocijas!

Emociju no šī brauciena tāpat pietiek ilgam laikam, lai gan āķis lūpā gribas vēl un vēl! Jo tiešām ir starpība, vai redzi highlights datorā pēc spēles, vai visu spēli kopumā! Turklāt arī ASV mazliet apskatījām, guvām ieskatu, kā ir dzīvot debesskrāpī un starp debesskrāpjiem, ar kājām izskraidījām Brodveju, 5. un 7. avēniju, apēdām pa karstajam sunim Centrālparkā un vēl virkni lietu, par kurām iepriekš varēja tikai sapņot.

Gada festivāls – pasaules čempionāts hokejā

Nu, ja, zinājām, ka uz Maskavu nebrauks daudz fanu – daži baidījās no politiskās situācijas, daži no pārlieku uzpūstās Maskavas dārdzības (kas izrādījās vien mīts), citi vēl sev vien zināmu iemeslu dēļ izlēma palikt mājās un turēt īkšķus par mūsējiem, sēžot dīvānā un spaidot TV pulti.

Labi, tas lai katra paša ziņā. Mums, kas bija Maskavā, bija patiešām feini – nu, riktīgs festivāls, īsta kopā būšanas sajūta, un pirmās spēles, ko aizvadīja Latvijas izlase, vēl tādas, kas lika pamatīgi uzbangot asinīm. Jā, tikai viena uzvara, bet čempis bija labs. Galu galā nesērojām arī Maskavas Baltajos Kreklos.

Gada adrenalīns – FK Jelgava izbraukuma spēles

Latvijā ir futbols, Latvijā ir klubu futbols, un Latvijā ir labs futbols! Nevajag šobrīd pasmaidīt, jo, braucot kopā ar FK Jelgava spēlētājiem un faniem par to paši pārliecinājāmies. Pirmkārt, jau dodoties uz Bratislavu, kur Eiropas līgas spēlē spēkiem mērojās jelgavnieki un Bratislavas Slovan. Jā, jā, spēcīgs klubs ar senu vēsturi, bet… Bratislavā, savu fanu atbalstīti, Jelgavas puiši nospēlēja neizšķirti, bet pēc nedēļas mājās Latvijā uzvarēja slovāku varenos un turpināja savu dalību Eiropas līgā.

Nākamais izaicinājums bija Izraēla, Jeruzalemes Beitar. Jā, jelgavnieki zaudēja, bet tās emocijas, ko guvām Teddys stadionā, kas bija piepildīts ar tūkstošiem dziedošu fanu, deva tādu emociju gammu, kādas citur nedabūt. Turklāt apskatījām arī pašu Izraēlu un Palestīnu – izstaigājām Jeruzalemi, Betlemi, Jēriku, iebridām Jordānas upē, izmērcējāmies Nāves jūrā, sauļojāmies Vidusjūras krastā Telavivā, un tas viss tikai trijās dienās! Lūk, tā!

Gada uzvara – futbola izlase Andorā

Nelutina mūs bieži Latvijas futbola izlase ar uzvarām. Bet pie tādas tika Andorā – mazajā pundurvalstī. Tiesa gan, uzvara nenācās viegli, un spēle bija briesmīga (andorieši neļāva nedz mūsējiem spēlēt, nedz paši spēlēja), bet atmosfēra tribīnēs jauka!

Turklāt apskatījām arī Kataloniju, leģendārā mākslinieka Salvadora Dalī iemīļotās vietas, pamērcējām kājas Vidusjūrā, pamielojāmies ar spāņu ēdieniem. Un, protams, pabijām arī pašā Andorā.

Lūk, tāds mums bija šis 2016. gads. Spriediet paši, cik veiksmīgs vai neveiksmīgs. Protams, ka gribam nākamo veiksmīgāku, interesantāku un uzvarām bagātāku!

Arī Jums visiem vēlam – lai 2017. gadā viss labais piepildās!!! {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *