Porziņģis pret Bertānu – divi latvieši satiksies Ņujorkā

Šobrīd tikai divi Latvijas basketbolisti spēlē pasaules spēcīgākajā basketbola līgā – NBA. Tikai diviem no viņiem šobrīd izdevies ielauzties šajā sistēmā – Kristapam Porziņģim un Dāvim Bertānam. Taču katram savā krastā…

Nākamā gada 12. februārī Ņujorkā Madison Square Garden notiks brīnišķīgs sporta pasākums – vienā laikā basketbola laukumā redzēsim abus – Porziņģi un Bertānu. Jā, tieši tā – Ņujorkā tiksies Ņujorkas Knicks un Sanantonio Spurs!

Piedāvājam doties aizraujošā individuālā ceļojumā uz Ņujorku! Palīdzēsim atrast izdevīgākos lidojumus, labākās, bet ne dārgākās viesnīcas netālu no “Madison Square Garden”, izveidosim ekskursiju programmu, sakārtosim Jūsu nokļūšanu no lidostas uz izvēlēto viesnīcu, sagatavosim ieteikumus labākajam šopingam un palīdzēsim nokārtot ESTA.

Šobrīd individuālajiem braucējiem iespējams uz Ņujorku tikt pa visnotaļ pievilcīgu cenu, lai redzētu šo spēli klātienē – sākot no 770 eiro. Protams, cena atkarīga no izvēlētajiem datumiem, izvēlētās biļešu kategorijas un arī naktsmītnes, kas pašā Manhetenā nebūt nav lētas. Nu, ko? Kurš uzvarēs – šobrīd veiksmīgi startējošā Ņujorkas Knicks vai Sanantonio Spurs, kurš NBA Rietumu konferencē stabili ir otrajā vietā tūlīt aiz Goldensteitas Warriors?

Plašāka informācija par došanos uz Ņujorku, nākot uz Travel Art LV biroju Rīgā, Graudu ielā 68, kā arī zvanot pa tālruni 27717555, vai arī rakstot e-pastu ludmila@travelart.lv 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *