Kāpēc Ķelnē tik dārgas naktsmītnes

Uzzinot, ka Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātu hokejā aizvadīs Ķelnē, daudzi nopriecājās, domājot, ka brauciena izmaksas uz šo turnīru būs mazas. Taču nācās vilties – naktsmītnes Ķelnē ir dārgas. Pat ļoti dārgas, un kādreiz par dārgo izdaudzinātā Maskava, kurā čempionāts aizritēja pērn, tagad salīdzinājumā šķiet gauži lēta.

Un kā gan ne, ja jau vienam cilvēkam dzīvošana Maskavā četrzvaigžņu viesnīcā bija vienā cenā ar mitināšanos hostelī sešvietīgā istabā…

Taču lamāt Ķelnes viesnīcniekus, ka viņi pacēluši cenas tieši uz hokeja čempionāta laiku, nevajag steigties – viesnīcas šajā Vācijas pilsētā ir dārgas neatkarīgi no sporta pasākumiem, jo… šeit notiek daudzas liela mēroga dažādu nozaru starptautiskas izstādes, kas pulcē ne tikai dalībniekus un stenda iekārtotājus, bet arī apmeklētājus no visas pasaules. Un, kā par nelaimi, Ķelnes izstāžu centrs atrodas ļoti tuvu arēnai. Turklāt, izstāžu norises datumi un hokeja čempionāts pārklājas. Tādēļ cerēt, ka Ķelnē pēkšņi uzradīsies ļoti lētas naktsmītnes ir diezgan bezcerīgi.

Ar kādām izmaksām jārēķinās? Lielām. Proti, vieta jauniešu viesnīcā, kurā ir griesti un daudz maz normālas istabiņas, nemaksās lētāk par 30 eiro par nakti. Cerības tikt pie saprātīgas divvietīgas istabas divzvaigžņu viesnīcā arī ir diezgan vājas. Bet, ja ir vēlme dzīvot četru un piecu zvaigžņu viesnīcās, tad jārēķinās, ka nakts divvietīgā istabā izmaksās ne mazāk par 200 eiro par nakti. Turklāt lielākajā tiesā gadījumu bez brokastīm.

Travel Art LV patlaban piedāvā divas naktsmītnes, kurās pulcēsies lielākais vairums Latvijas hokeja līdzjutēju – hosteli/viesnīcu A&O Neumarkt (tieši šī tīkla naktsmītnē dzīvoja arī liela daļa Latvijas hokeja līdzjutēju Prāgā) un trīszvaigžņu viesnīcu Motel One. Abas atrodas centrā.

A&O sešvietīga istaba maksā, sākot no 180 eiro par nakti, četrvietīga – no 145 eiro, bet divvietīga – no 94 eiro par nakti. Cenas uz dažādiem datumiem var atšķirties.

Savukārt divvietīga istaba Motel One, kas ir gana jauns un labs hotelis, ir 125 eiro par nakti ar brokastīm, taču jārēķinās, ka šī naktsmītne nav pieejama uz visiem čempionāta datumiem. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *