Pasaules Pazinējs jau klāt – 32 lapaspusēs par PČ Ķelnē

 Sadarbojoties tūrisma operatoramTravel Art LV un Latvijas Hokeja federācijai, izdots ceļvedis Latvijas hokeja izlases līdzjutējiem uz Pasaules čempionātu hokejā ĶelnēPasaules Pazinējs. Tiem, kas bija uz Latvijas kausa izcīņu hokejā, kur kausu izcīnīja HK Mogo, uzvarot HK Kurbads, jau ir saņēmuši savu Pasaules Pazinēja numuru. Pārējie – laipni gaidīti Travel Art LV birojā un citās vietās, kur jau pieejami hokeja čempionāta Ķelnē ceļveži.

Ceļveža 32 lapaspusēs apkopota informācija par faniem noderīgām lietām – Ķelnes vēsturi un šobrīd apskatāmajām vērtībām, Lanxess arēnu, kur Latvijas hokeja izlase aizvadīs spēles un jau aizvadījusi tālajā 2001. gadā, hokeja biļetēm, sabiedrisko transportu Ķelnē, pārtikas cenām lielveikalos, latviešu krodziņu Ķelnes Baltie Krekli, izklaidi un citu noderīgu informāciju.

Bijušais izlases spēlētājs, šobrīd treneris Oļegs SorokinsPasaules Pazinējam arī dalās atmiņās par pasaules čempionātu Ķelnē 2001. gadā, kas pulcēja iespaidīgu daudzumu Latvijas hokeja fanu un dāvāja vēl nebijušas emocijas arī pašiem spēlētājiem. 

Ceļvedis arī dod praktiskus padomus, kā vienkāršāk un lētāk nokļūt Ķelnē, kur dzīvot, ko līdzjutējiem darīt brīvajā laikā.

“Mēs esam ļoti priecīgi par šo ilggadējo sadarbību ar Latvijas Hokeja federāciju ceļveža izdošanā. Īpašs prieks, ka arī jaunā LHF vadība nāk pretim hokeja līdzjutējiem un ir gatava finansiāli atbalstīt ceļveža iznākšanu. Fani jau rudenī sāk taujāt, kad būs pieejams Pasaules Pazinējs. Tas nozīmē, ka ceļvedis patiešām noder hokeja līdzjutējiem,” atzīstTravel Art LV valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa.

Šis jau ir devītais ceļvedis uz hokeja čempionātu ar nosaukumuPasaules Pazinējs. Pirmais tapa 2008. gadā, kad līdzjutēji devās atbalstīt izlasi uz tālo Kanādu.

Pasaules Pazinējs ir bezmaksas izdevums, kas pieejams Latvijas Hokeja federācijā,Travel Art LV birojā, hokeja hallēs, tūrisma aģentūrās, Tūrisma informācijas centros, kā arī fanu klubos, literāri – muzikālajā klubāČetri Balti Krekli un klubāJelgavas Krekli. Tāpat Pasaules Pazinējs būs pieejams Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēs pirms čempionāta. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *