Ar autobusu uz hokeja galvaspilsētu

 Ja ir vēlme doties uz lielo hokeju ar autobusu, tad prātīgi iepazīties ar reisa autobusu sarakstu un cenām, kā arī pievērst uzmanību tam, ka hokeja čempionāta laikā uz Ķelni kursēs arīTravel Art LV autobusi, kas uz apmēram 1800 km attālo Vācijas pilsētu dosies, pa ceļam nakšņojot Polijā.

Travel Art LV autobusi

Par precīzu izbraukšanas laiku un vietu Travel Art LV meitenes informēs katru braucēju personiski. Turpceļā paredzēta nakšņošana viesnīcā Slubices apkaimē, bet atpakaļceļā – Varšavā. Izbraucot agri no rīta, ierašanās Ķelnē paredzēta nākamās dienas pēcpusdienā.

Travel Art LV busi uz Ķelni no Rīgas izbrauks 4. un 6. maijā agri no rīta. Naktī no 4. uz 5. maiju un naktī no 6. uz 7. maiju nakšņošana viesnīcā Polijā. Autobuss, kurš izbrauc 4. maijā, iebrauks Ķelnē 5. maija vēlā pēcpusdienā vai vakarā, savukārt 6. maijā izbraucošais hokeja galvaspilsētā ieradīsies 7. maija vēlā pēcpusdienā. Brauciena cena vienā virzienā 75 eiro plus naktsmītnes izmaksas Polijā.

Savukārt no Ķelnes uz Rīgu autobuss izbrauks 12. maija un 17. maija rītā (17. maijā starts gan no Ķelnes, gan Dortmundes). Cena 75 eiro plus viesnīca Polijā.

Ecolines

Izvēloties autobusu kompāniju, gan jāņem vērā, ka Ecolines noteikumos strikti noteikts – alkohola lietošana reisa laikā ir stingri aizliegta. Vērā ņemams punkts noteikumos:

3.8. Ja pasažieris ierodas uz reisu netīrā apģērbā, alkohola reibumā (ieskaitot alkoholisko dzērienu/narkotisko vielu lietošanas radītās sekas) vai citā stāvoklī, kas apdraud vai ierobežo pārējo pasažieru un/vai ekipāžas drošību, veselību un komfortu, uzvedas neadekvāti, agresīvi, aizdomīgi vai pasažierim nav robežu šķērsošanai nepieciešamo dokumentu, pārvadātājs ir tiesīgs vienpusēji lauzt pārvadāšanas līgumu. Šajā gadījumā pasažierim tiek liegta iespēja izmantot šo braucienu. Stjuarte, vadītājs vai cits pārvadātāja pārstāvis atzīmē biļetē līguma laušanas iemeslu. Pretenziju gadījumā pasažierim ar šo biļeti jādodas uz Ecolines pilnvaroto pārstāvniecību, kur konkrētais gadījums tiks izskatīts.

Kā arī īpaši noteikts šis aizliegums:

3.9.3. Lietot alkoholiskos dzērienus.

Virzienā no Rīgas uz Ķelni autobusi kursē pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās, sestdienās un svētdienās, savukārt no Ķelnes uz Rīgu pirmdienās, otrdienās, trešdienās, piektdienās un sestdienās. No Rīgas autobusi izbrauc plkst. 12.30, ceļā bez ievērojamām pauzēm pavada 31 stundu un 55 minūtes, Ķelnē ierodas plkst. 19.25. Savukārt no Ķelnes izbrauc plkst. 8.25, un Rīgā ierodas nākamās dienas plkst. 18.50.

Biļešu cenas vienā virzienā:

Pieaugušais (19-59 gadi) 112,20 EUR* (standarta cena, bez atlaidēm)

Bērns (0-12 gadi) 57 EUR

Pusaudzis/ISIC (13-18 gadi) 101,20 EUR

Pensionārs (60+ gadi) 101,20 EUR

Iegādāties autobusu biļetes gan uz Travel Art LV autobusiem, gan arī Ecolines, var rakstot e-pastu ilze.jakovleva@travelart.lv, kā arī zvanot 27717555. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *