Ar lidmašīnu uz Dortmundi un tad uz Ķelni

Ungārijas zemo cenu aviosabiedrība Wizzair trīs reizes nedēļā piedāvā tiešos lidojumus no Rīgas uz Dortmundi, kas atrodas aptuveni 100 kilometru attālumā no Ķelnes. Cenas gana demokrātiskas – sākot no 40 eiro vienā virzienā bez nododamās bagāžas.

No Rīgas uz Dortmundi var čempionāta laikā var aizlidot 7., 10. un 14. maijā. No Rīgas izlidošana plkst. 11.05, ielidošana Dortmundē 12.10.

Savukārt no Dortmundes uz Rīgu ir reisi 7., 10., 14. un 17 maijā. Izlidošana 12.35, ielidošana Rīgā 15.40.

Papildus izmaksas ir lielā rokas bagāža un nododamā bagāža. Piemēram, nododamā bagāža līdz 23 kilogramiem maksā 16 eiro par virzienu, savukārt bagāža līdz 32 kilogramiem – 26 eiro. Sēdvietas rezervēšana ir pieci eiro par cilvēku vienā virzienā.

Uzmanību! Ja Wizzair mājaslapā cenas šķiet pārāk augstas, sazinies ar Travel Art LV – iespējami labāki piedāvājumi!

Nokļūšana Ķelnes centrā. No Dortmundes lidostas ar kājām jāaiziet līdz starppilsētu vilciena pieturai Holzwickede un jābrauc līdz Ķelnes centrālajai stacijai. Ceļā pavadāmais laiks – apmēram stunda un 40 minūtes. Cita iespēja – pasūtīt Travel Art LV transfēru un doties kopā ar citiem līdzjutējiem. Cena vienā virzienā – 40 eiro. Ja esat lielāka cilvēku grupa, iespējamas atlaides.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *