Arī no Eindhovenas lidostas var vienkārši nokļūt Ķelnē

Wizzair trīs reizes nedēļā nodrošina arī tiešos lidojumus uz Nīderlandes pilsētu Eindhovenu, kuru no hokeja čempionāta mājvietas Ķelnes šķir apmēram 160 kilometru. Taču tas nav šķērslis, lai no lidostas nokļūtu Ķelnes centrā nepilnu divu stundu laikā. Lidojumu cenas, sākot no 35 eiro vienā virzienā bez nododamās bagāžas.

Čempionāta laikā reisi no Rīgas uz Eindhovenu ir 4., 6., 9., 11. un 13. maijā – izlidošana agri no rīta plkst. 7.10, ierašanās Nīderlandē plkst. 8.35.

Savukārt no Eindhovenas uz Rīgu var aizlidot 6., 9., 11., 13., 16. un 18. maijā ar izlidošanu plkst. 9.20 un ierašanos Rīgā plkst. 12.30.

Papildus biļetes cenai vēl jārēķina bagāžas izmaksas -16 eiro par 23 kg nododamo bagāžu vai 26 eiro par 32 kg bagāžu. Sēdvietas rezervēšana – 5 eiro vienā virzienā.

Uzmanību! Ja Wizzair lapā cenas šķiet pārāk augstas, sazinies ar Travel Art LV (sports@travelart.lv) – iespējami labāki piedāvājumi!

Nokļūšana Ķelnes centrā. Nokļūšana no Eindhovenas lidostas līdz Ķelnei, ja vien neīrē auto un neizmanto transfēru, ir gana sarežģīta – jābrauc ar autobusiem, turklāt ceļā ir vairākas pārsēšanās. Braucot ar sabiedrisko transportu, ceļā pavadāmais laiks ir vairāk nekā trīs stundas. Savukārt Travel Art LV transfērs, kas maksā 40 eiro vienā virzienā, būs daudz ātrāks. Travel Art LV nodrošina transfēru lidojumiem 6., 9., 11. un 13. maijā. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *