Biļetes uz PČ spēlēm fanu sektorā jau Rīgā

2001. gads Ķelnē, 2009. gads Bernē, 2010. gads Manheimā – ar ko šie pasaules čempionāti hokejā atšķīrās no citiem? Ar fantastisku atmosfēru, ko veicināja fanu sektora esamība. Proti, arēnās pirmajā līmenī aiz vārtiem bija stāvvietas, kur pulcējās aktīvākie Latvijas hokeja izlases atbalstītāji. Turp devās arī daudzi, kas par bargāku naudu bija iegādājušies sēdvietas.

Ķelne 2017. gada čempionātā nebūs izņēmums – arī Lanxess Arena ir pieejamas stāvvietas, turklāt biļetes tirdzniecībā par visai pievilcīgu cenu – 19 eiro (tiesa gan, pērkot sistēmā, jau uzreiz biļete pienāks klāt vēl papildus izmaksas, un tā kļūs dārgāka). Apskatot arēnas plānu, uzskatāmi var redzēt, ka pēc atrašanās vietas stāvvietas tikai mazliet iepaliek no 59 eiro vērtajām 1. kategorijas biļetēm, un ir labākas par 2. kategorijas biļetēm. No redzēšanas un līdzijušanas viedokļa. Protams, kuriem svarīgāk ir apsēsties, ir pavisam citas prioritātes.

Labā ziņa ir tā, ka jau šobrīd Travel Art LV birojā ir iespējams iegādāties 5. kategorijas biļetes uz Latvijas izlases spēlēm, turklāt biļetes jau ir uz vietas Rīgā. Cena sākot no 19 eiro plus Travel Art LV pakalpojuma maksa desmit procentu apmērā no biļešu vērtības.

Plašāka informācija, rakstot sports@travelart.lv, kā arī zvanot 27717555. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *