Ķelnes Baltie Krekli dunēs īru krogā

“Kā, un Kreklu nebūs?!” šāds satraukuma pilns jautājums Travel Art LV birojā izskanējis ne reizi vien. Labs nāk ar gaidīšanu, un nu ir tas gods paziņot – Ķelnes Baltie Krekli būs! Turklāt šogad ieeja bez maksas! Līdzjutējus priecēs mūziķi Normunds Jakušonoks un Valdis Blaubuks.

Ķelnes Baltie Krekli pasaules čempionāta laikā mājvietu radīs īru krodziņā Jameson Distillery Pub, kas atrodas vecpilsētā, Friesenstraße 30-40. Mierīgā pastaigas solī no Lanxess Arena līdz Ķelnes Baltajiem Krekliem var aizstaigāt 40 minūšu laikā, bet no naktsmītnes A&O Neumarkt – 12 minūtēs, no Motel One – 20 minūtēs.

Īru krogs nav pārāk liels, taču dažus simtus latviešu hokeja līdzjutēju tas noteikti spēs ietilpināt. Tiesa gan, šoreiz arī burziņš vairāk īru stilā, jo lieliem dančiem vietas nebūs pārlieku daudz. Taču letiņi vienmēr ir atraduši vietu, kur kārtīgi izdancoties!

“Pētot Ķelnes izklaides vietas, nonācām pie secinājuma, ka klubi ar sarkaniem paklājiem un dārgām mēbelēm nav domāti mūsu hokeja faniem. Tāpat arī klubiņi ar varavīksnes krāsu karodziņiem. Nodomājām: kādēļ gan neatgriezties pie jau pārbaudītām vērtībām – īru kroga? Jameson mums šķita pats piemērotākais hokeja faniem,” atklāj Travel Art LV valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa.

“Atceramies, cik feina bija atmosfēra Manheimā pirms septiņiem gadiem, vēlāk arī Bratislavā, kad Krekli mājvietu rada tieši īru krogā! Esmu pārliecināts, ka tikpat jauka un omulīga atmosfēra valdīs arī Ķelnē,” saka literāri muzikālā kluba Četri Balti Krekli līdzīpašnieks Ainārs Tamisārs.

Īpaši priecīgs par gaidāmo burziņu ir Normunds Jakušonoks. Un kā nu ne, viņa karjerā tā būs jau astotā muzicēšanas reize Kreklos čempionāta norises vietā, bet tikai otrā reize Vācijā. “Te, līdzīgi kā Krievijā, man nav valodas barjeru – astoņus vārdus māku vāciski pateikt,” smejas mūziķis, jau nopietnāk piebilstot, ka skolā mācījies vācu valodu un šajā mēlē jūtas daudz pārliecinātāks, nekā angliski runājošo vidū.

Ķelnes Baltajos Kreklos dzīvā mūzika ies vaļā 9. maijā pēc spēles Latvija-Itālija un 11. maijā pēc spēles Latvija-Zviedrija. Sagaidāms, ka bešā bez dančiem nepaliks arī tie, kas uz čempionātu ieradīsies, lai turētu īkšķus par Latvijas hokeja izlasi pēdējās trijās spēlēs, taču pagaidām lai tas paliek neliels noslēpums!

Starp citu, Četri Balti Krekli 15. martā svinēs savu 17 gadu dzimšanas dienu. Tieši šī iemesla dēļ nākamnedēļ īsta svētku programma tepat Rīgā – 16. martā notiks improvizācijas grupas Ārprāts jubilejas šovs, 17. martā – Hita Band koncerts, bet 18. martā priecēs Z-scars koncerts. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *