Jauni ekonomiskie grupu piedāvājumi braucieniem uz Ķelni

Čempionāts Ķelnē strauji tuvojas, bet daudzi vēl nav sapratuši, kad un uz kurām spēlēm dosies. Citi turpretim jau laikus ir iegādājušies gan ceļazīmi, gan biļetes, un var justies mierīgi. Taču, lai arī tie, kuri vēl ir pārdomās, nepaliktu bešā, Travel Art LV  ir sagatavojis jaunus piedāvājumus braucieniem grupās, tā kā daudzi no iepriekšējiem jau ir izpārdoti vai arī vietu skaits ir palicis gauži mazs.

Ekonomiskā Beļavska konference – 390 EUR

Turp dodamies ar autobusu, atpakaļ lidojam. Izbraukšana 4. maijā no rīta ar autobusu. Ceļš cauri Polijai, nakšņošana pie Polijas – Vācijas robežas, 5. maija vakarā iekārtošanās naktsmītnē Ķelnē. 6. maijā plkst. 12.15 spēle Latvija – Dānija, 7. maijā plkst. 20.15 spēle Latvija – Slovākija. 8. maijā brīva diena Ķelnē, vakarā transfērs uz Eindhovenu. Nakts lidostā pie Eindhovenas lidostas, 9. maijā lidojums Eindhovena – Rīga.

Ceļazīmes cenā ietilpst: Turpceļš ar autobusu Rīga – Ķelne, nakšņošana Polijā, trīs naktis komfortablā 3* viesnīcā Ķelnes centrā ar brokastīm, 1 nakts viesnīcā pie Eindhovenas lidostas bez brokastīm, lidojums Rīga – Eindhovena ar mazo rokas bagāžu.

Papildus izdevumi: biļetes uz hokeja spēlēm (sākot no 19 EUR par vienu spēli), ceļojuma apdrošināšana, ekskursijas, nododamā bagāža lidojuma laikā, personiskie izdevumi.

Ekonomiskā Vītoliņa divīzija – 390 EUR

9. maijā no rīta lidojums Rīga – Eindhovena, atgriešanās 14. maijā ar lidmašīnu Dortmunde – Rīga. Tiem, kuri dosies šajā braucienā būs iespēja kārtīgi izburzīties Ķelnes Baltajos Kreklos, kā arī klātienē atbalstīt hokeja izlasi spēlēs pret Itālijas, Zviedrijas un ASV izlasēm, turklāt dzīvot netālu no arēnas.

Ceļazīmes cenā ietilpst: Lidojumi Rīga – Eindhovena un Dortmunde – Rīga ar mazo rokas bagāžu, četras naktis 3* viesnīcā 2 km attālumā no arēnas bez brokastīm, viena nakts viesnīcā pie Dortmundes lidostas bez brokastīm, transfēri no un uz lidostām.

Papildus izdevumi: biļetes uz hokeja spēlēm (sākot no 19 EUR par vienu spēli), ceļojuma apdrošināšana, ekskursijas, nododamā bagāža lidojumu laikā, personiskie izdevumi.

Lieliskā Vītoliņa komanda – 435 EUR

Būtībā no Ekonomiskās Vītoliņa divīzijas atšķiras vien ar to, ka dzīvošana ir pašā Ķelnes centrā 2* viesnīcā bez brokastīm.

Ceļazīmes cenā ietilpst: Lidojumi Rīga – Eindhovena un Dortmunde – Rīga ar mazo rokas bagāžu, četras naktis 2* viesnīcā centrā bez brokastīm, viena nakts viesnīcā pie Dortmundes lidostas bez brokastīm, transfēri no un uz lidostām.

Papildus izdevumi: biļetes uz hokeja spēlēm (sākot no 19 EUR par vienu spēli), ceļojuma apdrošināšana, ekskursijas, nododamā bagāža lidojumu laikā, personiskie izdevumi.

Mazā Vasiļjeva grupa – 350 EUR

Ātri un labi – 11. maijā no rīta izlidošana uz Eindhovenu, transfērs uz viesnīcu (3* viesnīca ar brokastīm Ķelnes centrā). 13. maija vakara transfērs uz Dortmundi, nakts Dortmundē pie lidostas, 14. maijā lidojums uz Rīgu. Šīs grupas braucējiem iespēja izburzīties Ķelnes Baltajos Kreklos 11. maija vakarā, kā arī iespēja klātienē baudīt spēles pret Zviedrijas un ASV izlasēm.

Ceļazīmes cenā ietilpst: Lidojumi Rīga – Eindhovena, Dortmunde – Rīga ar mazo rokas bagāžu, divas naktis 3* viesnīcā ar brokastīm Ķelnes centrā, transfēri no un uz lidostām, viena nakts viesnīcā pie Dortmundes lidostas bez brokastīm.

Papildus izdevumi: biļetes uz hokeja spēlēm (sākot no 19 EUR par vienu spēli), ceļojuma apdrošināšana, ekskursijas, nododamā bagāža lidojumu laikā, personiskie izdevumi.

Plašāka informācija par jaunajiem grupu piedāvājumiem, nākot uz Travel Art LV biroju Rīgā, Graudu ielā 68, C234 kabinets, zvanot 27717555, kā arī rakstot sports@travelart.lv. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *