Līdz PČ hokejā vien 45 dienas – kas vēl pieejams!

45 dienas palikušas, līdz Lanxess Arena būs pirmais iemetiens Pasaules čempionāta hokejā pirmajā spēlē. 45 dienas – tas tiešām nav daudz, un tiem, kas vēlas vēl piebiedroties plašajai fanu saimei, nu jau tuvojas pēdējais brīdis, lai saprastu, kurās spēlēs tiešām ir vēlme būt klāt.

Grupu braucieni

Šobrīd Travel Art LV grupu braucienos vēl ir vairākas vietas. Turklāt, ja esi viens braucējs bez kompānijas – atradīsim kompāniju!

Ja ir vēlme doties tikai uz divām spēlēm, šobrīd vēl pieejamas vietas Ekonomiskajā Beļavska konferencē un Mazajā Vasiļjeva grupā.

Ja interesē pirmās trīs spēles, tad labākā izvēle ir Baldera komanda.

Savukārt, ja ir vēlme aktīvi ņemt dalību Ķelnes Baltajos Kreklos, un Latvijas hokejistu sniegumu atbalstīt spēlēs pret Itālijas, Zviedrijas un ASV valstsvienībām, tad vietas vēl ir Ekonomiskajā Vītoliņa divīzijā un Lieliskajā Vītoliņa komandā.

Dažas vietas vēl ir grupā ar nosaukumu Ābola specvienība, kas būs Ķelnē uz pēdējām trim spēlēm – pret ASV, Krievijas un Vācijas izlasēm, kuras, protams, būs izšķirošās.

Savukārt, ja esi palicis viens un draugi ir izlēmuši izlaist šā gada čempionātu, tad droši pievienojies Grabovska maiņai un Nolana konferencei.

Plašāka informācija par grupu braucieniem, zvanot pa tālruni 27717555.

Ekskursijas

Brīvajā laikā piedāvājam doties aizraujošās ekskursijās kopā ar citiem Latvijas hokeja faniem. Šobrīd vēl pieejamas vietas:

Ar latviešu kuģīti pa Reinu  – 9. un 13. maijā (cena 10 EUR);

Uz F-1 trasi Beļģijā un Spa pilsētiņas apmeklējums – 10., 12. un 15. maijā (cena 40 EUR);

Viena diena Amsterdamā 8., 10. un 14. maijā (cena 65 EUR);

Iepirkšanās Nīderlandē Roermond  – 11. un 16. maijā (cena 30 EUR).

Plašāka informācija par ekskursijām, spēļu biļetēm un naktsmītnēm Ķelnē, zvanot pa tālruni 27717555.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *