Naktsmītņu Ķelnē par saprātīgu naudu kļūst mazāk

 Ķelnē viesnīcas un pat jauniešu viesnīcas ir dārgas. Ļoti dārgas – par to jau esam rakstījuši. Taču pamazām tuvojas brīdis, kad viesnīcas, kas maksā 200 – 250 eiro par nakti, arī sāk izsīkt.

“Vēl līdz piektdienai piedāvājam Latvijas hokeja faniem pieteikties naktsmītnēm A&O, kur dzīvos lielākā daļa mūsu valsts līdzjutēju,” norāda Travel Art LV valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa. Cenas uz citu naktsmītņu fona ir pat ļoti pieticīgas. Proti, nakts divvietīgā istabā maksā 94 eiro (dažos datumos gan dārgāk), četrvietīga istaba izmaksā 145 eiro par nakti, bet sešvietīga istaba – 180 eiro.

“Protams, cilvēki rauc plecus, sakot, ka Maskavā bija daudz lētāk. Jā, bija, un noteikti arī ir, bet tāda nu reiz ir Ķelnes specifika – naktsmītnes šeit ir dārgas,” atgādina Krūmiņa.

Viņa norāda, ka pieteikties lētajām naktsmītnēm var līdz piektdienai, 3. martam plkst. 15.00. “Istabiņu skaits ir ļoti ierobežots, tādēļ mudinām pasteigties,” piebilst tūrisma speciāliste, norādot, ka, ja nav vēlēšanās dzīvot 2* viesnīcā, tad Travel Art LV ceļojumu konsultanti piemeklēs labākas nakšņošanas iespējas, taču jārēķinās ar lielākiem izdevumiem.

Plašāka informācija par naktsmītnēm Ķelnē, zvanot 27717555, vai arī rakstot sports@travelart.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *