Īpaši piedāvājumi braucienam uz PČ jaunajiem hokejistiem

Travel Art LV ļoti labi apzinās, ka jauno hokejistu iespējas trenēties gulstas tikai un vienīgi uz vecāku pleciem, un izmaksas ir gana iespaidīgas, taču vēlme jaunajiem redzēt, kā Pasaules čempionātā startē Latvijas valstsvienība un citu valstu spēcīgākie hokejisti, noteikti ir gana liela.Tādēļ Traevl Art LV ir sagatavojis īpašu piedāvājumu topošajiem hokejistiem, viņu vecākiem un treneriem par daudz mazākām izmaksām.

Piedāvājums braucienam un pirmajām divām spēlēm – 280 EUR

Izbraukšana 4. maija rītā ar autobusu cauri Polijai, ar nakšņošanu netālu no Polijas Vācijas robežas. 5. maija vakarā ierašanās Ķelnē, nakšņošana jauniešu viesnīcā sešvietīgās istabās ar brokastīm. Iespēja redzēt klātienē spēles Latvijas – Dānija un Latvija – Slovākija. 8. maijā izrakstīšanās no naktsmītnes, vakarā transfērs uz Eindhovenas lidostu, nakšņošana viesnīcā pie lidostas. 9. maijā no rīta lidojums Eindhovena – Rīga.

Ceļazīmes cenā ietilpst: Brauciens ar autobusu Rīga – Ķelne, nakšņošana Polijas – Vācijas robežas tuvumā, 3 naktis Ķelnē jauniešu viesnīcā sešvietīgās istabās ar brokastīm, viena nakts viesnīcā pie Eindhovenas, transfērs uz lidostu, lidojums Eindhovena – Rīga ar mazo rokas bagāžu, ceļojuma apdrošināšana.

Ceļazīmes cenā neietilpst: hokeja biļetes Latvija – Dānija un Latvija – Slovākija, ekskursijas, citi izdevumi, kas nav iekļauti ceļazīmes izmaksās.

Brauciens ir garantēts!

Piedāvājums braucienam uz pēdējām divām spēlēm – 280 EUR

Izbraukšana 14. maija rītā ar autobusu cauri Polijai Rīga – Ķelne, nakšņošana pie Polijas – Vācijas robežas. Divas naktis Ķelnē jauniešu viesnīcā sešvietīgās istabās ar brokastīs. Redzēsim spēles Latvija – Krievija un Latvija – Vācija. 17. maija rītā izbraucam no Ķelnes, nakšņojam Varšavas tuvumā. Plānotā ierašanās Rīgā – 18. maija vakarā.

Ceļazīmes cenā ietilpst: Brauciens ar autobusu Rīga – Ķelne – Rīga, naktsmītnes pie Polijas – Vācijas robežas, divas naktis Ķelnē sešvietīgās istabās ar brokastīm, hokeja biļetes Latvija – Krievija un Latvija – Vācija (5. kategorija, stāvvietas), ceļojuma apdrošināšana.

Brauciens notiks, ja grupā pieteiksies vismaz 25 braucēji!

Piedāvājumi spēkā līdz 6. aprīlim!

Uzmanību! Ja esat vismaz 15 braucēji, izbraukšana notiks no Jūsu izvēlētās vietas!

Pieteikties braucienam var, nākot uz Travel Art LV biroju Graudu ielā 68, C234. kabinetā, kā arī zvanot 27717555 un rakstot uz e-pastu sports@travelart.lv {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *