Sākusies atsevišķu PČ biļešu tirdzniecība

Piektdien, 10. martā startējis Pasaules čempionāta hokejā pēdējais biļešu tirdzniecības posms – proti, nu ir iespējas iegādāties biļetes uz atsevišķām spēlēm. Sliktā ziņa ir tā, ka reālā biļešu izmaksa caur eventim.de ir lielāka, nekā iepriekš organizatori bija solījuši, un uz daudzām spēlēm biļetes vairs nav pieejamas.

Latvijas hokeja līdzjutējus visvairāk interesē stāvvietas jeb piektās kategorijas biļetes. Tās šobrīd nav pieejamas uz divām spēlēm – Latvija – Dānija un Latvija – Vācija. Uz pārējām ir, bet, diemžēl, solīto 19 eiro vietā to cena ir 20 eiro, plus dažādas piemaksas, līdz ar to, pērkot vienu biļeti, jāmaksā jau 24,90 eiro. Vismaz šāda aina paveras oficiālā ipzlatītāja eventim.de mājas lapā. 

Līdzīgi ar citu kategoriju biļetēm. 1. kategorijas biļete maksā 61 eiro (solīto 59 vietā), 2. kategorijas 51 eiro (solīto 49 vietā), 3. kategorija 41 eiro (39 vietā) un 4. kategorija 31 eiro (29 eiro vietā). Plus, kā jau iepriekš minēts, piemaksas, kas vēl šīs biļetes sadārdzina.

Biļešu oficiālā tirdzniecības vietne ir šeit. 

Zīmīgi, ka, pērkot biļetes caur čempionāta mājaslapu, biļešu cenas ir saglabājušās solīto līmenī – 19, 29, 39, 49, 59 EUR līmenī un arī piegādes maksa ir zemāka – vien 15,90 EUR. Vismaz šobrīd viss liecina, ka pdf variantā biļetes iegādāties nebūs iespējams. 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *