Biļetes uz LV hokeja izlases spēlēm par 10 eiro!

Ir “pēdējā brīža piedāvājumi” un tad ir tiešām reāli pēdējā brīža piedāvājumi.

Šoreiz runa par reālu piedāvājumi – Pasaules čempionāta rīkotāji turnīra atklāšanas vakarā, acīmredzot, sasēduši pie galda un secinājuši, ka uz dažām spēlēm biļetes izpārdot tā arī neizdosies.

Tādēļ šobrīd pārdošanā tiek piedāvātas biļetes par 10 eiro gabalā.

Arī uz šīm Latvijas izlases spēlēm:

7.maijs: Latvija-Slovākija

9.maijs: Latvija-Itālija

11.maijs: Latvija-Šveice

15.maijs: Latvija-Krievija

Pieejamas biļetes otrajā, trešajā un ceturtajā biļešu kategorijā. Jā, nav tās pašas labākās vietas, taču par desmit eiro nudien šis saucams par izcilu piedāvājumu! Galu galā, oriģināli otrās kategorijas biļetes maksāja 49 eiro!

Interesanti, ka Starptautiskajai Hokeja federācijai nav noteiktas vadlīnijas kā rīkoties šādās situācijās, kad uz spēli paliek neizpārdotas biļetes.

Tā piemēram, Minskā neizpārdotās biļetes izdāļāja hokeja skolām, Stokholmā cenu nolaida, bet Prāgā un Maskavā vietējie rīkotāji palika nelokāmi un labāk atstāja brīvas vietas tribīnēs, nevis mēģināja tās aizpildīt, samazinot biļešu cenu.

 

Vienvārdsakot, viss atkarīgs no vietējās orgkomitejas lēmuma, tādēļ domājot jau par nākošo gadu, neviens nevar prognozēt, ka gaidīšana līdz pēdējam brīdim noteikti atmaksāsies.

Taču, ja šoreiz gaidīji kādu īpašu motivātoru, lai dotos atbalstīt mūsējos, tad te nu tas ir, superlētu hokeja biļešu veidolā.

 

Biļetes pieejamas šeit.

Ko gaidi? Pērc nost, lec mašīnā vai zvani TravelArtLV (26460906) un dodies uz Ķelni atbalstīt Latvijas valstsvienību!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *