Uz Stambulu par varenu Latvijas basketbola izlasi

Latviešu basketbolisti NBA sistēmā Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns ir devuši piekrišanu palīdzēt izlasei Eiropas basketbola čempionātā, kas sāksies augusta beigās. Latvijas izlase spēles aizvadīs Stambulā – vienā no lielākajām pilsētās Eiropā, kas turklāt atrodas pat divos kontinentos – Eiropā un Āzijā.

Lai gan izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis ir teicis, ka šis ir gads bez skaļiem saukļiem, arīdzan basketbolisti ir teikuši, ka galvenais ir darbs nevis saukļi, tomēr nevar noliegt, ka šā gada izlases sastāvs būs ļoti spēcīgs. Iespējams, spēcīgākais, kāds Latvijai ir bijis. Bet pieturēsimies trenera un spēlētāju nostājai – bez saukļiem!

Tikmēr ir skaidrs, ka latviešu līdzjutēju atbalsts Stambulā mūsējiem būs nepieciešams! Grupu turnīra spēles izlase aizvadīs “Ulker” arēnā, kas ir mājvieta slavenajam “Fenerbahce” klubam. Ir sanācis šajā arēnā pabūt un, jāteic, ka atmosfēra “Fenerbahce” pret “Galatasaray” bija brīnišķīga! Cerams, ka arī Eiropas basketbola čempionātā tā būs lieliska.

Lai līdzjutēji justos komfortabli un droši, “Travel Art LV” ir izveidojis īpašu piedāvājumu grupu braucējiem!

Izlidošana ceturtdien, 31. augustā. Transfērs no lidostas uz viesnīcu 4* viesnīcu, kas atrodas kājāmejamā attālumā no “Ulker” arēnas. Nakts viesnīcā.

1.septembrī spēles Beļģija – Lielbritānija un Serbija – Latvija.

2.septembrī spēles Latvija – Beļģija, Krievija – Serbija.

  1. septembrī Stambulas apskates ekskursija.
  2. septembrī spēles Latvija – Lielbritānija, Beļģija – Krievija.
  3. septembrī spēles Krievija – Latvija, Lielbritānija – Serbija.
  4. septembrī transfērs uz lidostu, tiešais lidojums Stambula – Rīga.

Ceļojuma cena 895 EUR. Ceļojuma cenā ietilpst lidojums Rīga – Stambula – Rīga ar ēdināšanu un nododamo bagāžu. Sešas naktis 4* viesnīcā ar brokastīm netālu no “Ulker Arena” Stambulā, Āzijas pusē. Stambulas apskates ekskursija krieviski runājoša gida pavadībā. Transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu. Ceļojuma apdrošināšana. “Travel Art LV” pārstāvja pakalpojumi Stambulā.

Papildus izdevumi: basketbola biļetes (12-48 EUR par dienas biļeti, kurā ietilpst divas spēles), personiskie izdevumi, pusdienas un vakariņas. Plašāka informācija par ceļojumu šeit – http://travelart.lv/travel/basis-turcija

Pieteikties ceļojumam var, zvanot pa tālruni 27717555, vai arī rakstot info@travelart.lv.

Iespējas atsevišķi iegādāties arī spēļu biļetes un naktsmītnes, kā arī, ja ir vairāk kā viens braucējs, varam pielāgot piedāvājumu Jūsu izvēlētajiem datumiem un spēlēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *