Lielais basketbols… Nav beidzies!

Latvijas basketbola izlasei šis Eiropas čempionāts ir noslēdzies. Puiši veiksmīgi pārbraukuši mājās, līdzjutēji viņus sagaidījuši. Un mēs visi esam ļoti lepni par mūsu basketbolistu lielisko sniegumu, kas viennozīmīgi ir pacēlis Latvijas basketbola latiņu vēl nebijušos augstumos.

Arī paši basketbolisti jau norādījuši, ka tas ir tikai sākums. Un zaudējums Slovēnijas izlasei, lai arī sāpīgs, un, iespējams, nepelnīts, ir kā signāls, ka nākamajā čempionātā viss būs daudz labāk!

Tikmēr basketbola dzīve nav apstājusies nedz Latvijā, nedz pasaulē, un jau pavisam drīz tiks dots starts jaunajai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonai, kuru ar nepacietību gaida arī Latvijas basketbola fani, kuri tagad ir redzējuši, kā spēj uguņot Ņujorkas “Knicks” sastāvā spēlējošais Kristaps Porzinģis un Sanantonio “Spurs” pārstāvošais Dāvis Bertāns.

Protams, kulminācija šai interesei būs tad, kad abi latvieši satikties vienā laukumā. “Travel Art LV” ir sagatavojis speciālu piedāvājumu basketbola un hokeja gardēžiem, turklāt ceļojumam nelielā grupā, lai klātienē redzētu šo cīņu.

Izbraukšana 31. decembrī uz Stambulu, nakts Turcijas lielākajā pilsētā, no rīta lidojums uz Ņujorku, kur ieradīsimies jau ap plkst. 11. Hokeja gardēžiem iespēja klātienē redzēt fantastisku notikumu –  Winter Classic”, kad 40 000 skatītāju klātbūtnē atklātā laukumā sacentīsies divas Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas – Ņujorkas “Rangers” un Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”. Tiesa gan, pastāv varbūtība nokavēt pašu spēles sākumu, jo spēles sāksies jau plkst. 12.30.

Pēc tam brīvs laiks Manhetenā, kur arī dzīvosim 4* “Hilton” ķēdes viesnīcā. 2. janvāra vakarā spēle Ņujorkas “Knicks” pret Sanantonio “Spurs”. 3. janvārī jau posīsimies mājup – lidojums Ņujorka – Stambula, Stambulas apskates ekskursija un 4. janvārī jau būsim Rīgā.

Ceļojuma cena 1450 EUR, kurā iekļauts: Lidojums Rīga – Stambula – Ņujorka – Stambula – Rīga ar nododamo bagāžu, 1 nakts viesnīcā Stambulā, 2 naktis 4* viesnīcā Manhetenā, Stambulas apskates ekskursija, ceļojuma apdrošināšana, “Travel Art LV” pārstāvis ceļojuma laikā. Papildus izdevumi – biļetes uz sporta pasākumiem, ēšana, personiskie izdevumi, ESTA (14 USD).

Plašāka informācija par ceļojumu atrodama šeit, kā arī rakstot info@travelart.lv, zvanot pa tālruni 27727555, kā arī atnākot uz biroju Graudu ielā 68, C 234. kabinets.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *