Sākusies biļešu tirdzniecība uz 2018.gada pasaules čempionāta spēlēm

No šā gada 1.septembra sākusies biļešu tirdzniecība uz 2018.gada pasaules čempionāta spēlēm Dānijas pilsētās Herningā un Kopenhāgenā.

Pasaules čempionāta mači Herningas apakšgrupā norisināsies “Jyske Bank Boxen” ledus arēnā, kuras ietilpība ir 11 000 skatītāju. Savukārt Kopenhāgenas mači tiks izspēlēti “Royal Arena” (12 500 skatītāju ietilpība).

“Mēs esam ļoti gandarīti par biļešu cenu līmeņiem, kas būs pietiekami labi, lai visiem faniem rastos iespēja izbaudīt pasaules čempionāta atmosfēru,” sacīja Dānijas Hokeja federācijas prezidents Henriks Bahs Nīlsens (Henriks Bach Nielsen).

“Uz visas dienas spēlēm, piemēram, būs pieejamas biļetes pat par 25 eiro. Herningā hokeja svētki sasniegs vēl neaprakstāmus augstumus, jo blakus arēnai būs fanu ciemats, kur apmetīsies līdzjutēji.  Mēs, Dānijas Hokeja federācija, ar nepacietību gaidām iespēju uzņemt hokeja fanus no visas pasaules,” sacīja federācijas prezidents.

Latvijas hokeja valstsvienība 2018.gada pasaules čempionātu Herningas apakšgrupā sāks 5.maijā ar cīņu pret Norvēģijas nacionālo izlasi.

Otro maču “Jyske Bank Boxen” ledus arēnā mūsu hokejisti aizvadīs jau dienu vēlāk, kad 6.augustā spēkosies ar Somiju. Trešā apakšgrupas cīņa Latvijai paredzēta 8.maijā pret Dienvidkoreju, bet divas dienas vēlāk jāaizvada spēle pret ASV.

Turnīra turpinājumā Latvijas hokeja komanda 12.maijā spēkosies ar Vāciju, 14.maijā aizvadīs cīņu pret spēcīgo Kanādu, bet turnīru noslēgs ar 15.maijā ar spēli pret mājinieci Dāniju.

Pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēles paredzētas 17.maijā. Pusfināli tiks izspēlēti 19.maijā, bet dienu vēlāk tiks aizvadītas cīņas par medaļām.

Lai iegādātos biļetes uz pasaules čempionāta spēlēm, jāapmeklē šī interneta vietne http://2018.iihfworlds.com/en/tickets.

 

Autors: LHF

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *