Uz Dāniju par HK “Kurbads”!

Mūsu pašu Virslīgā spēlējošais hokeja klubs “Kurbads”, kas pērn kļuva par Latvijas čempionu, ir iekļuvis Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā Kausa izcīņas trešajā kārtā, kur Dānijā spēkosies ar vietējo “Rungsted Ishockey”, Lielbritānijas klubu “Sheffield Steelers” un Minskas “Junostj” par vietu četru komandu finālā. “Kurbads” ir pelnījis fanu atbalstu Dānijā!

Un, ja jau ir pelnījis, tad jādodas uz Kopenhāgenu, no kuras netālu esošajā Rungstedā “Kurbads” būs jāatbalsta cīņā pret trim pretiniekiem, un pavisam drīz – 17., 18. un 19. novembrī!

Ar šo vēlamies uzrunāt arī Dānijā dzīvojošos latviešus – šī ir iespēja nosvinēt Latvijas valsts 99. dzimšanas dienu patiešām latviskā vidē, atbalstot savējos (jo HK “Kurbads” viennozīmīgi ir latviskākā komanda). Turklāt, kas gan var būt labāks par atkalredzēšanos ar tautiešiem!

Savukārt Latvijā dzīvojošie “Kurbada” fani var pieteikties braucienam. .Labā ziņa, lai Dānija nešķistu tik dārga, autobusu un spēļu biļetes apmaksā “Kurbads”!

Izbraukšana 15. novembra vakarā ar prāmi došanās uz Stokholmu. 16. novembrī pārbrauciens no Stokholmas ar busiņu uz 650 km tālo Kopenhāgenu.

  1. novembrī Izbrauciens uz Hamleta pili, pēc tam spēle pret mājiniekiem.
  2. novembrī brīvais laiks Kopenhāgenā un tad došanās uz spēli pret “Junostj”.
  3. novembrī jau no rīta izčekošanās no viesnīcas un brauciens uz Rungstedu, kur cīņa pret “Steelers”. Brīvais laiks, un vakarā nakts pārbrauciens uz Stokholmu.
  4. novembrī prāmis Stokholma – Rīga. Un 21. novembrī atgriešanās Rīgā.

Ceļazīmes cena 250 EUR, un cenā ietilpst: brauciens ar prāmi Rīga – Stokholma – Rīga, autobusa pakalpojums (apmaksā “Kurbads”), trīs naktis viesnīcā Kopenhāgenā bez brokastīm, biļetes uz “Kurbads” spēlēm (apmaksā “Kurbads”).

Plašāka informācija par braucienu šeit. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *