Kuģosim pa jūru uz PČ hokejā Dānijā!

Ir cilvēki, kuriem ļooooti patīk jūras ceļojumi. Nu, lūk, kā izrādās arī uz PČ hokejā, kas nākamgad maijā risināsies Dānijā, un Latvijas izlase spēlēs Herningā, ir iespējams aizkuģot ar prāmi (vai kuģi, kā nu kuram labāk tīk).

“Travel Art LV” piedāvā divus ceļojumus uz Pasaules čempionātu hokejā, kur vismaz vienā virzienā var doties ar prāmi.

Trīs spēles – pret Somiju Dienvidkoreju un ASV

Kārtīgā jūras ceļojumā ir jāizbauda visas iespējamās izklaides iespējas, un labākais veids ir ceļot ar “Tallink” prāmi.

Izbraucam 4. maija vakarā uz Stokholmu. Vakars un nakts uz prāmja ar visām tā piedāvātajām izklaides iespējām. 5. maijā visu dienu pavadām ceļā ar autobusu, šķērsojot Zviedriju un Dāniju, līdz nokļūstam Vailē – vietā, kas čempionāta laikā kļūs par Latvijas hokeja fanu galvaspilsētu. 6. maijā kārtīgi izguļamies un izbaudām Vailes burvību. Vakarā došanās uz Herningu, kur plkst. 20.15 sākas spēle Latvija – Somija. 7. maijā dosimies ekskursijā uz Dānijas vecāko pilsētu Ribi. 8. maijā iespēja iepazīt zinātnes brīnumus Vailē un pusdienas laikā doties uz Herningu, kur plkst. 16.15 spēle Latvija – Dienvidkoreja. 9. maijā iespēja apmeklēt “Legoland”, vai arī baudīt atpūtu. 10. maijā dosimies uz Jellingu kur saglabājušies senie rūnakmeņi. Vēlāk došanās uz Herningu, kur plkst. 16.15 spēle Latvija – ASV. 11. maijā izrakstīsimies no viesnīcs un dosimies uz Kopenhāgenu, kur pavadīsim prāvu laiciņu, lai apskatītu Karalistes galvaspilsētu, vēlāk pārbrauciens uz Zviedriju nakšņošana Jēnčepingā. 12. maijā ieradīsimies Stokholmā, un pēcpusdienā dosimies ceļā uz Rīgu. 13. maijā ap plkst. 11 ierašanās Rīgā.

Ceļazīmes cena 495 EUR. Ceļazīmes cenā ietilpst brauciens ar “Tallink” prāmi Rīga – Stokholma un Stokholma – Rīga, vieta četrvietīgā kajītē, autobusa pakalpojumi visa ceļojuma laikā, 6 naktis viesnīcā “Cabinn Vejle” divvietīgās standarta istabās ar brokastīm, viena nakts viesnīcā Jēnčepingā, programmā minētās ekskursijas, “Travel Art LV” pārstāvja pakalpojumi, ceļojuma apdrošināšana.

Papildus izdevumi – spēļu biļetes, personiskie tēriņi.

Vairāk informācijas par šo braucienu šeit.

Trīs (vai piecas) spēles

Te nu ir brīnišķīga iespēja uz Dāniju doties ar prāmi, bet atpakaļ ērti atlidot ar lidmašīnu!

Izbraucam 6. maija vakarā no Rīgas uz Liepāju, lai 7. maijā jau plkst. 4 ar prāmi dotos uz Vāciju, Travemindi. 8. maijā no rīta ieradīsimies Vācijā, un tad ar autobusu ceļā uz Herningu, kur plkst. 16.15 sāksies spēle Latvija – Dienvidkoreja. 9. maijā iespēja iepazīties ar Vaili un izbaudīt dabas brīnumus. 10. maijā došanās uz Herningu – vietu, kur risinās pasaules čempionāta spēles. Plkst. 16.15 spēle ASV – Latvija. 11. maijā ekskursija uz Dānijas senāko pilsētu Vaili. 12. maijā jau agri došanās uz Herningu kur plkst. 12.15 sāksies spēle Latvija – Vācija. 13. maijā izrakstīšanās no viesnīcas un došanās uz lidostu, lai lidotu no Billundas uz Rīgu.

Ceļazīmes cena550 EUR. Ceļazīmes cenā ietilpst brauciens ar prāmi Liepāja – Traveminde (vieta četrvietīgā kajītē), brauciens ar autobusu, 5 naktis viesnīcā “Cabinn Vejle” divvietīgās standarta istabās ar brokastīm, lidojums Billunda – Rīga ar bagāžu 20 kg, “Travel Art LV” pārstāvja pakalpojumi, ceļojuma apdrošināšana.

Papildus izdevumi – spēļu biļetes un personiskie tēriņi.

Uzmanību! Iespējams par papildus samaksu palikt ilgāk un atbalstīt līdzjutēju uz piecām spēlēm!

Plašāka informācija par ceļojumu atrodama šeit.