Uz lielo tenisu Tallinā par 45 EUR

Federāciju kausa Eiropas / Āfrikas zonas pirmās grupas spēles tenisā notiks no 7. līdz 10. februārim Tallinā, un dalību ņems mūsu labākās tenisistes – Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova. Protams, ir grūti apvienot darbu un maču skatīšanos klātienē, taču mūsu meitenes ir pelnījušas, lai fanu atbalsts tribīnēs būtu jūtams.

Jau ziņots, ka Latvijas Tenisa savienība sadarbībā ar “Pafcasino” organizē un apmaksā autobusu, kas tenisa līdzjutējus nogādās Tallinā un vedīs arī uz spēlēm. Ir iespēja pieteikties braucienam tikai vienā virzienā – vai nu kopā ar līdzjutējiem doties apmaksātajā autobusā uz Tallinu 6. februāra vakarā un jau nākamajā dienā atgriezties pēc spēlēm mājās ar satiksmes autobusu, vai arī atbraukt piektdien vai ceturtdien, un kopā ar līdzjutējiem sestdien pēc spēlēm doties mājās.

Tiem, kas dosies tikai uz vienu no mačiem, jārēķinās ar apmēram 45 eiro lieliem izdevumiem, kuros ietilpst viens virziens ceļā ar apmaksāto autobusu, otrs ar sabiedrisko transportu, kā arī nakts 3* viesnīcā ar brokastīm. Biļetes uz mačiem varēs iegādāties šeit.

Papildus jautājumi par iespēju klātienē vērot Ostapenko un Sevastovas sniegumu, zvanot pa tālruni 27717555, kā arī rakstot info@travelart.lv.