Dārziņš, Daugaviņš un Kalniņš izlasei nepalīdzēs

Mazliet vairāk kā mēnesis, un Dānijas mazpilsētu Herningu pārņems lielā hokeja drudzis. Jā, hokeja pavasaris tuvojas ar joni, taču neskaidrību vēl ir daudz. Galvenā – kurš dosies uz ledus ar Latvijas izlases hokeja kreklu.

Otrdien nepārprotamu “nē” izlasei pateica ilggadējais spēlētājs Lauris Dārziņš. Kā vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF), Dārziņš turpinot rehabilitācijas procesu pēc pērn gūtās traumas. Te nu vietā atgādināt, ka pērn Dārziņš traumu guva, spēlējot izlases sastāvā pārbaudes spēlēs, un līdz Ķelnei nemaz netika. Izrādījās, LHF nebija apdrošinājusi spēlētāju līgumus, kas nenoliedzami ir dārgs prieks, bet Dārziņam tas maksāja ļoti dārgi.

Vai viņš tagad turpinās rehabilitācijas procesu pēc traumas veselības dēļ, vai arī pie vainas pērn nesakārtotais apdrošināšanas jautājums, lai nu paliek paša spēlētāja un LHF ziņā, taču žēl.

Skaidrs, ka izlases kreklu šogad nevilks arī kapteinis Kaspars Daugaviņš. Viņam pagājušajā nedēļā veikta rokas operācija. Tikmēr arī vārtsargs Jānis Kalniņš paudis, ka šopavasar prioritāte būs veselības sakārtošana, nevis spēlēšana izlasē.

Labā ziņa gan tā, ka šogad pēc astoņu gadu pārtraukuma uz pasaules čempionātu gatavs doties Mārtiņš Karsums!