Kā nokļūt “Jyske Bank Boxen Arēnā” ar sabiedrisko transportu

Visi ceļi maijā vedīs uz Herningu, bet… Bet “Jyske Bank Boxen arena” atrodas apmēram trīs kilometru attālumā no Herningas centra. Ņemot vērā, ka ambrāžas paredzētas ne tikai pie arēnas, bet arī pašā pilsētā, domājams, ka ne viens vien Latvijas izlases fans mēros šo ceļu.

No plkst. 10.00 līdz pat pusnaktij no Herningas uz arēnu kursēs bezmaksas autobuss, uz kura būs uzraksts “Free Shuttle” vai “Jyske Bank Boxen”. Pieturas paredzētas trīs vietās – pie Herningas dzelzceļa stacijas, pie iepirkšanās centra “HerningCentret” un pie arēnas.

Ja nu ir vēlme tomēr maksāt naudu, tad kursēs arī vienkāršs sabiedriskais autobuss – nr 4 un nr 6, kas aizvedīs arēnas uz pilsētu. Biļetes cena – 20 DKK par virzienu.

Tāpat “Jyske Bank Boxen” var nokļūt ar vilcienu – pietura “Messecenter Station”, kas atrodas 700 metru attālumā no arēnas.. Vilcieni vidēji kursē reizi stundā. Pēdējais vilciens no Herningas pilsētas uz arēnu atiet plkst. 23.25, ,bet pēdējais no arēnas uz Herningu – plkst. 23.18.

Plašāk iepazīties ar sabiedriskā transporta sistēmu un atiešanas laikiem varat šeit:

Rejseplanen.dk

Arriva.dk

Dsb.dk

Ja nu tomēr nav vēlmes braukt ar sabiedrisko transportu un savu auto, tad, ja vien ir neierobežots ceļojuma budžets, var pārvietoties ar taksometru. Herningas taksometru firmu “Herning Taxa” var sazvanīt pa tālruni +4597120777. Te gan jāpiebilst, ka taksometrs ir dārgs prieks. Piemēram, lai nokļūtu no Herningas Vailē, būs vien jāšķiras no vidēji 200 EUR.