Kas un kā būs Herningas fanu pilsētiņā

Nav jau noslēpums, ka ar viesnīcām un viesu mājām hokeja galvaspilsētā situācija ir diezgan saspringta, tādēļ organizatori izlēma veidot īpašu fanu ciematiņu tieši blakus hokeja arēnai, kurā gan teltis, gan kemperi, gan arī iespējas gulēt izstāžu hallēs.

Blakus arēnai ir lielais izstāžu centrs ar vairākām hallēm. Tieši tajās varēs apmesties fani, turklāt, atkarībā no komforta vēlmēm un finanšu iespējām. Piemēram, dzīvot teltīs – variācija telts iekšā hallē, vai telts ārā. Tāpat hallēs izveidoti numuriņi (par istabiņām grūti nosaukt), kā arī lielākas kopmītņu tipa telpas, kas maksā sākot no 29 eiro par cilvēku par nakti, iekļaujot brokastis. Plašāka informācija par nakšņošanas iespējām – šeit.

Tiem, kuri nakšņos hokeja ciematā, būs iespēja izmantot arī bezmaksas bezvadu internetu, bezmaksas autostāvvietu, veļasmazgātuves pakalpojumus, bārus un baudīt dažādas atrakcijas.

Līdzās “guļamzonai”, kura būs strikti trokšņošanas ierobežojumi, atradīsies arī Fanu zona, kurā gaidāmi dažādi pasākumi, kā arī iespējas paēst, iedzert alu utt.

Par naktsmītņu alternatīvām, droši vaicājiet informāciju “Travel Art LV”, rakstot info@travelart.lv.