Problēmu ar bungām un karogiem Herningas arēnā nebūšot

Bungas uzdod ritmu, iekustina līdzjutējus, tādēļ Herningā pasaules čempionāta laikā problēmas ar bungu ienešanu “Jyske Bank Boxen Arena” nebūs, sola čempionāta orgkomitejas vadītājs Envers Hansens.

Bungu izmēri gan šoreiz nav precizēti, taču daži ierobežojumi šiem fanošanas gaisotnes uzlabotājiem noteikti ir. Piemēram, ja bungas traucēs kādam līdzjutējam pārvietoties, tad tās būs jānoliek malā. Tāpat noteikumi paredz, ka ar bungām nevarēs stāvēt ejās.

Te gan atcerēsimies, ka noteikumi pēdējos pasaules čempionātos hokejā ir mainījušies jau uz vietas. Piemēram, Maskavā bundziniekiem nācās kārtot virkni formalitāšu, lai tiktu arēnā, Čehijā bundzinieki spēles laikā pret mājiniekiem tika patriekti no arēnas (vietējām kundzītēm traucējot skatīties hokeju), bet Ķelnē pirms tam tikām brīdināti par aizliegumu taču realitātē varēja gan bungas ienest arēnā, gan bungot uz nebēdu.

Arēnā nebūs problēmu arī ienest karogus. Izmēri nav ierobežoti, vien noteikts, ka tiem jābūt “saprātīgiem” un nedrīkst aizsegt citiem skatītājiem skatu.

Karogu kāti nedrīkst pārsniegt 1,50 metrus. Aizliegtais materiāls – koks vai metāls.