Īrijas, Lielbritānijas un citiem latviešiem – tiekamies Tenerifē!

Jau hokeja čempionātā pārliecinājāmies, ka nu jau lielāko daļu sporta līdzjutējus veido ārzemēs dzīvojošie latvieši! Un te nu ir notikums, kur noteikti vajadzēs fanu papildspēkus no Īrijas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Norvēģijas un, protams, arī Dānijas – pirmo reizi basketbola vēsturē Latvijas sieviešu basketbola izlase piedalīsies pasaules čempionātā, kurš notiks brīnišķīgā vietā – vienā no skaistākajām Kanāriju arhipelāga salām Tenerifē. Turnīrs sāksies 22. septembrī, bet medaļas tiks sadalītas 30. septembrī.

Uz Tenerifi pošas bariņš Latvijas basketbola līdzjutēju, kuri ir gatavi apvienot saules un okeāna baudīšanu ar līdzijušanu pasaules čempionātā basketbolā sievietēm. Proti, atpūsties salas dienvidos, un spēļu dienās visiem kopā doties izbraucienā uz Santakrūzu, lai klātienē kļūtu par lieciniekiem Latvijas izlases sniegumam.

22.septembrī plkst. 11 spēle Latvija – Ķīna, 23. septembrī plkst. 14.00 spēle Latvija – Senegāla, 25. septembrī spēle Latvija – ASV. Tālāk sekos ceturtdaļfināla kvalifikācijas turnīrs, ceturtdaļfināls, pusfināls un fināls – tas, vai tālāk spēlēs mūsu meitenes, būs atkarīgs no viņām un no līdzjutēju atbalsta.

Dzīvošana vienā viesnīcā kopā ar līdzjutējiem no Latvijas “Las Piramides” 3* – bez ēdināšanas no 75 EUR nakts / divvietīga istaba, ar brokastīm un vakariņām – no 95 EUR / nakts, bet ar viss iekļauts (ieskaitot vietējos alkoholiskos dzērienus) – no 115 EUR / nakts. Ja tas ir par dārgu, turpat netālu ir arī pieticīgāki apartamenti, kuros nakts maksā, sākot no 50 EUR uz diviem cilvēkiem.

Kopā doties uz spēlēm arī jautrāk -transfēra cena vienai personai uz Latvijas izlases spēli – 18 EUR, kas ir krietni lētāk, nekā braukt ar sabiedrisko transportu (tas turp atpakaļ izmaksā 25 EUR).

Pagaidām vēl nav pārdošanā spēļu biļetes, taču tūrisma operatora rīcībā nonākusī informācija liecina, ka cenas ir, sākot no 8 EUR par spēli.

Plašāka informācija par pasaules čempionātu basketbolā sievietēm Tenerifē, dzīvošanas iespējām, transportu un cita praktiska informācija, rakstot ludmila@travelart.lv vai zvanot +37129433697.