Īru krogs dāvā latviešiem hokeja biļetes un priecājas par atmosfēru

Jā, tas nav joks – “The Old Irish Pub Vejle” Latvijas hokeja līdzjutējiem kā pateicību par foršajiem burziņiem “Vejles Balto Kreklu” vakaros tiešām uzdāvina 12 biļetes uz sestdienas spēli Latvija – Vācija (sākums plkst. 12.15). Lielākā daļa no tām jau saimniekus ir atradušas, bet vēl dažas ir vakantas.

“Tā bija lieliska pieredze,” par “Vejles Baltajiem Krekliem”, kuros muzicēja Normunds Jakušonoks un Valdis Blaubuks, un kurus organizēja “Četri Balti Krekli” sadarbībā ar tūrisma operatoru “Travel Art”, izteicās “The Old Irish Pub” menedžeris Kaspers. Viņš gan paredzējis, ka uz vakariem varētu sabraukt ļoti daudz latviešu, taču neparedzēja, ka visi dziedās līdzi un dejos.

“Mēs, protams, nekā nesapratām, bet tas bija lieliski. Fantastisks veids, kā iepazīt citas tautas kultūru,” atzina Kaspers, piebilstot, ka vakari bija jautri, un parasti šāda atmosfēra krodziņā nevaldot.

Taujāts par dzērieniem, kādus latvieši visvairāk izvēlējās, Kaspers norādīja, ka izteikta favorīta neesot – iespējams, viskijs izdzerts vairāk, nekā parasti, bet kopsummā apgrozījums latviešu vakaros neesot bijis lielāks, kā parasti. Daudz dzerts arī alus. Bet, ar ko latvieši izcēlušies – pasūtot stipros dzērienus, prasītas dubultās un pat trīskāršās porcijas.

Tikmēr no savas puses varam teikt, ka mūziķi ir veiksmīgi atgriezušies Rīgā!

Jā, atgriežoties pie biļetēm, pie tām tiks tie, kas ātrāk pieteiksies, zvanot pa tālruni -+37127722290. Starp citu, šī ir pirmā reize, kad čempionāta norises vietā notiekošo “Kreklu” filiāles menedžments piešķir latviešiem kādu bonusu!