Uz Tenerifi – bariņā jautrāk

Jā, vēsturiskais notikums – pasaules čempionāts basketbolā sievietēm (un tā tiešām ir pirmā reize vēsturē, kad mūsu dāmas spēlēs pasaules čempionātā) vairs nav aiz kalniem, jo septembris arī  vairs nav tālu! Labi zināms, ka doties kopā ir daudz jautrāk, nekā atsevišķi, un nereti tā ir arī daudz izdevīgāk finansiāli.

“Travel Art LV”, gatavojot grupas piedāvājumu, itin smagi nopūtās – nu, kādēļ gan Latvijas tūrisma operatori lidojumus uz Tenerifi sāk tikai oktobrī! Nu, neko darīt, nācās meklēt alternatīvas. Pēc vairāku mēnešu meklējumiem, analīzes, finanšu risku izvērtēšanas nonācām pie secinājuma, ka labākais variants ir doties uz Tenerifi no Polijas galvaspilsētas Varšavas.

Līdz ar to ir radies šāds grupu piedāvājums – 19. septembra vakarā izbraukt ar autobusu no Rīgas uz Varšavas lidostu, tad ar tiešo reisu lidot uz Tenerifi, nedēļu dzīvot 3* vai 4* viesnīcā (katram jau pēc naudas maka), klātienē redzēt 3-4 spēles, un no Varšavas atkal visiem draudzīgi kopā doties ar busu uz Rīgu.

Lētākā cena šim grupas braucienam ir 940 EUR, kurā ietilpst: transports Rīga – Varšava – Rīga, tiešais lidojums Varšava – Tenerife – Varšava ar 20 kg bagāžas, 7 naktis 3*  viesnīcā “Las Piramides” (viss iekļauts – brokastis pusdienas, vakariņas un dzērieni, pat lokālie alkoholiskie dzērieni, dzīvojot divvietīgā istabā), transfērs uz Latvijas sieviešu basketbola izlases spēlēm, ceļojuma apdrošināšana (Polijas apdrošinātājs) un “Travel Art LV” pārstāvja pakalpojumi Tenerifē. Papildus izmaksas – tik vien, cik pašu tēriņi suvenīriem un spēļu biļetes, kuras, diemžēl, vēl nav pārdošanā.

Ja ir vēlme doties uz visām Latvijas izlases spēlēm un labi atpūsties Atlantijas okeāna krastā, tad ir arī tāda iespēja – 19. septembra vakarā izbraukt no Rīgas, bet Rīgā atgriezties 5. oktobrī, pavadot 14 naktis Tenerifē. Dzīvojot “Las Piramides” viesnīcā ar visu iekļautu, šāds ceļojums izmaksās 1340 EUR par personu.

Ja ir vēlme dzīvot labākos apstākļos, tad turpat netālu (dažu minūšu gājienā no “Las Piramides”, bet tuvāk okeānam”, ir 4* viesnīca “Gala”. Braucienam uz septiņām naktīm ceļazīme ar pansijas tipu brokastis un vakariņas maksā jau 1070 EUR, bet ar visu iekļautu – 1360 EUR. Savukārt 14 naktis “Galā” ar brokastīm un vakariņām maksās jau 1580 EUR, bet ar visu iekļautu – 2160 EUR par personu.

Ja ir vēlme pēc vēl labākas viesnīcas, tad pašā okeāna krastā slejas 4* viesnīca “Troya”. Ja izvēlaties dzīvot tur, tad ceļazīmes cena, dzīvojot nedēļu ar brokastīm un vakariņām būs 1055 EUR, ar visu iekļautu – 1345 EUR, bet uz divām nedēļām – attiecīgi 1590 EUR un 2165 EUR.

Plašāka informācija par braucienu šeit, kā arī rakstot ludmila@travelart.lv. Uzmanību! Cenas un pieejamība var mainīties!!!!!!!!