Zināms spēļu grafiks PČ basketbolā sievietēm Tenerifē

Hokeja pavasaris ir noslēdzies uz pavisam pozitīvas nots, bet ne aiz kalniem jau nākamais būtiskais sporta notikums – pirmo reizi vēsturē Latvijas sieviešu basketbola izlase piedalīsies pasaules čempionātā! Un šis planētas nozīmes turnīrs risināsies septembrī fantastiskā vietā – Tenerifē!

Čempionāts iesāksies tieši ar Latvijas izlases spēli – 22. septembrī plkst. 11 (pēc Kanāriju salu laika) mūsu dāmas cīnīsies par uzvaru ar Ķīnas valstsvienību. 23. septembrī plkst. 14.00 spēle pret Senegālu, bet 25. septembrī plkst. 18.00 paredzama cīņa ar ASV izlasi. Ar to grupu turnīrs būs noslēdzies.

Ceturtdaļfināla kvalifikācijas spēles būs 26. septembrī, ceturtdaļfināls un spēles par 5.-8. vietu – 28. septembrī, pusfināls – 29. septembrī, bet fināls – 30. septembrī.

Latvijas sieviešu basketbola izlase grupu turnīra spēles aizvadīs Tenerifes galvaspilsētā Santakruzā “Quico Cabrera Arena”, kas ir neliela arēna. Mazliet žēl, jo La Lagunā, kur spēkiem mērosies citas apakšgrupas, arēna ir krietni lielāka un iespaidīgāka. Bet, ko darīt! Tādēļ līdzjutējiem būs visiem spēkiem jārūpējas, lai mūsu meitenēm atbalsts būtu gana liels. Nebūs viegli, jo paredzams, ka vismaz cīņās pret Senegālu pretinieku komandas atbalsts varētu būt krietni lielāks, jo Tenerifē dzīvo ļoti daudz senegāliešu, kuri sevi ar legālu darbu neapgrūtina, bet tūristiem mēģina iesmērēt krelles, grabuļus, saulesbrilles un paklājus.