Kā nokļūt Tenerifē septembrī

Tiešo reisu uz Tenerifi no Rīgas Pasaules čempionāta basketbolā sievietēm laikā nav. Līdz ar to, lai nokļūtu uz mūžīgā pavasara salas, gaidāmas pārsēšanās un ilga gaidīšana lidostās.

Tūrisma operators “Travel Art LV” piedāvā variantu lidot no Varšavas ar tiešo reisu. Izlidošana 20. septembrī agri no rīta, atgriešanās naktī no 27. uz 28. septembri – Tenerifē uz vietas vairākas brīvas dienas plus iespēja klātienē redzēt četras sieviešu basketbola izlases spēles. Lai pašiem nav jālauza galva, kā nokļūt Varšavā, piedāvājam komplektu – transfērs uz Varšavu un atpakaļ, pielāgojoties reisu laikiem, plus lidojums ar tiešo reisu, kurā iekļauta arī nododamā bagāža 20 kg. Cena – 460 EUR. Vietu skaits un pieejamība ierobežota! Plašāka informācija par šo piedāvājumu, rakstot ludmila@travelart.lv.

Protams, kombinējot lētās aviokompānijas, kā, piemēram, “Ryanair”, var ietaupīt kādu eiro. Piemēram, ar divām pārsēšanām bez bagāžas var sakombinēt cenu 320 EUR. Bet, tikko nāks klāt bagāža, tā cena pieaugs par vairāk, nekā 150 eiro, turklāt jārēķinās, ka lidostās nīkšanas laiki ir diezgan iespaidīgi.

Ja kombinē savienotos reisus, tad no Rīgas uz Tenerifi un atpakaļ var tikt par 498 eiro, lidojot caur Madridi un bez ilgas nīkšanas lidostā. Bet atkal jau šī cena ir bez bagāžas. Ja pieskaita to klāt, tad cena jau izaug līdz 570 eiro.

Variantu ir daudz, daudzi no tiem gana riskanti, jo, mainoties lidojuma laikiem kādam no lidojuma segmentiem, nopērkot nesaistītus lidojumus, var nokavēt nākamos reisus un tad palikt vai nu lidostā, vai arī par bargu naudu pirkt jaunu aviobiļeti, kas pēdējā brīdī noteikti izmaksās krietni dārgāk. Un tas ir pārbaudīts uz pašu ādas – negatīva pieredze arī ir pieredze. Un tomēr, ja ir vēlme riskēt, droši rakstiet ludmila@travelart.lv, vai arī zvaniet 27717555– palīdzēsim!