Jaunā futbola izlases identitāte – Celsies Vilks! 

Man patīk! Nu, tā vienkārši – tā ir mana pirmā emocija redzot un dzirdot par jauno Latvijas futbola izlases identitāti!
Pirmkārt – Vilks kā izlases identitātes nesējs. Noteikti jā – tas ir dzīvnieks, kas mīt mūsu pašu mežos. (Atšķirībā no Latvijas Hokeja federācijas Lauvām…:-). Mīļš un stiprs. Un gudrs. Bara dzīvnieks = komandas spēle. Domāju, vilka tēls dos saliedētību gan izlases, gan atbalstītāju rindās.
Latvju zīmes kā zīmola nesējs – vienotība, cīņasspars, lepnums. Nu es gan neesmu zīmju liela pazinēja, bet tomēr zīmes (izņemot Laimas slotiņa) nav uzreiz atpazīstamas, izskatās stilizētas. Taču pats galvenais ir tajās paslēptais vēstījums, un vēl svarīgāka ir mūsu pagāniskā gadsimtiem senā ticība šīm zīmēm, kaut vismaz zemapziņas līmenī. Un es ticu, ka tās var nest tikai veiksmi un cīņassparu. Un lepnumu.
Tiesa gan, uz izlases firmastērpiem zīmes nav lāgā saskatāmas, taču tās jau nav domātas līdzjutējiem, bet gan, lai aizsargātu nēsātājus.
Talismans Vilks – pārdomāts tēls. Smaidīgs, bet ar asiem zobiem. Mazliet apaļīgs (uz kažoka rēķina), bet sportisks. Draudzīgs, bet lepns. Arī par līdzjutējiem būs padomāts – ir apģērbu līnija tieši mums! Turklāt vilks jau izsenis ir bijis viens no Latvijas dizaineru iecienītakajiem dzīvniekiem. Jāvelk tik ārā no skapja Pienalotes Wulfija krekliņi.
Kopsavilkums – es vēlos būt šo vilku barā! Un Tu?