Tenerifē – lielais basketbols un pasaules labākais akvaparks

Kāpēc doties uz Tenerifi, uz Pasaules čempionātu basketbolā sievietēm ar visu ģimeni un par mītnes vietu izvēlēties tieši salas dienvidus? Tādēļ, ka dienvidos, Adehē atrodas ūdens atrakciju parks, kas pēc “Tripadvisor” vērtējuma ir pats labākais pasaulē – “Siam Park”.

“Siam Park” sāka būvēt tālajā 2004. gadā, bet durvis apmeklētājiem tas vērā 2007. gadā, piedāvājot milzum daudz jautru ūdens atrakciju, kas priecē gan lielus, gan mazus. Proti, sev tīkamas atrakcijas tur atradīs gan mazs bēbis, gan trakulīgs tīnis, gan laisks vecāks. Vairāk informācijas par “Siam Park” atrakcijām var atrast šeit.

Ieejas biļetes, ņemot vērā parka popularitāti un izklaižu pārpilnību, nav dārgas – sākot no 25 EUR bērniem un 37 EUR pieaugušajiem. Bet, ja ir vēlme pirkt “Viss Iekļauts” biļeti, kas ietver ne tikai atrakciju parku, bet arī ēdināšanu, dzērienus, skapīti mantām un dvieli, tad būs jāšķiras no 121 EUR.

Atgādinām, ka Pasaules čempionāts basketbolā sievietēm sāksies 22. septembrī, bet medaļas tiks sadalītas 30. septembrī. Latvijas sieviešu basketbola izlase pirmo reizi vēsturē ņems dalību planētas sacīkstēs. Pirmā spēle Latvijas izlasei 22. septembrī pret Ķīnas izlasi, 23. septembrī būs jāspēkojas ar Senegālas valstsvienību, bet 25. septembrī pretim stāsies spēcīgā ASV izlase. Izslēgšanas spēles gaidāmas 26. septembrī.

Bet plašāka informācija par grupas braucienu uz PČ basketbolā sievietēm atrodama šeit.