Uz Viļņu, uz (NE)brāļu basketbolu

Latvijas un Lietuvas basketbola izlašu spēles vienmēr ir bijis izaicinājums – it kā jau brāļu tautas, bet, kā izrādās, ne tik tuvas, it īpaši, ja runa ir par basketbolu. Kā nekā pat Lietuvas Basketbola federācija 9. septembra spēli reklamē kā “(NE)Broliškos Rungtynes” – (NE)Brāļu spēle.

Jā, tieši tā, 9. septembrī Viļņā notiks Lietuvas un Latvijas basketbola izlašu pārbaudes spēle. Tā ir iespēja “Siemens”  arēnā parādīt, ka latviešiem atbalsts ir arī Lietuvā, un ļaut mūsējiem sajusties kā mājās. Labi, te nedaudz pārspīlēju, jo lietuvieši tomēr ir traka basketbola nācija, un viņu skaits arēnā būs lielāks, nekā latviešu, bet “zobus” taču parādīt varam?

Lai došanās uz (NE)brāļu basketbolu būtu jautrāka un piedzīvojumiem bagātāka, piedāvājam divas ceļojuma programmas.

Nedēļas nogale Viļņā un lielais basketbols – 95 EUR

Sestdien, 8. septembrī no rīta izbraukšana uz Viļņu. Pilsētas apskate, iespēja izbaudīt naktsdzīvi, nakšņošana 3* viesnīcā pilsētas centrā. Svētdien, 9. septembrī izrakstīšanās no viesnīcas, brīvais laiks pilsētā, iespēja apmeklēt ūdens atrakciju parku, vakarā spēle Lietuva – Latvija. Pēc spēles mājupceļš. Plānotā atgriešanās vēlu naktī Rīgā.

Jautrā bariņā uz basketbolu – 45 EUR

Svētdien, 9. septembrī no rīta izbraukšana no Rīgas uz Viļņu. Brīvais laiks pilsētā, vakarā spēle Lietuva – Latvija. Pēc spēles mājupceļš uz Rīgu. Plānotā atgriešanās vēlu naktī.

Papildus izdevumi abos braucienos – basketbola biļetes (no 18 EUR) un personiskie tēriņi. Atgādinām, ka braucot organizētajās ekskursijās jāierobežo ALUS patēriņš (lai nenāktos zaļās pauzes taisīt ik pa pusstundai), bet ne alkohola. Ja ceļā dodaties ar satiksmes autobusu, tad jārēķinās, ka alkoholisko dzērienu lietošana būs stingri aizliegta. Ir piedzīvots, kā no satiksmes autobusa vienkārši izsēdina kādu, kurš pieķerts lietojam alkoholu. Atgādinām, ka alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībi, un braucienam pieteikties laipni aicināti arī atturībnieki 🙂

Plašāka informācija par braucienu, zvanot pa tālruni 27717555, rakstot ilze.jakovleva@travelart.lv, kā arī atnākot ciemos uz biroju Rīgā, Graudu ielā 68, C korpuss, 234. kabinets.