Negaidi – brauciens uz Tenerifi vairs nav aiz kalniem!

Līdz Pasaules kausa izcīņai basketbolā sievietēm, kurā pirmo reizi vēsturē dalību ņems Latvijas dāmu izlase, palikušas vien 43 dienas! Daudz vai maz? Noteikti nav daudz, ja vēl nekas nav saplānots!

Ja neesat vēl iegādājušies biļetes, bet būs vēlme sktīties spēli kopā ar citiem latviešiem, tad tāda iespēja vēl ir. Biļetes uz pirmajām četrām Latvijas izlases spēlēm – 22. septembrī pret Ķīnu, 23. septembrī pret Senegālu, 25. septembrī pret zvaigžņoto ASV un 26. septembrī izslēgšanas spēles var iegādāties “Travel Art LV”. Biļešu komplekta cena – 44 eiro! Uzmanību – biļešu skaits ir ierobežots!

Ja dodaties uz Tenerifi, un plānojat dzīvot salas dienvidos (jā, abas spēļu arēnas ir vairāk uz ziemeļiem), tad noteikti varat pievienoties “Travel Art LV” organizētajam transfēram uz pirmajām četrām Latvijas izlases spēlēm. Izbrauksim stundu un 45 minūtes pirms katras spēles no kūrorta Playa de Las Americas. Transfēra cena uz vienu spēli (ceļš turp un atpakaļ) – 18 EUR par personu. Lētāk nekā sabiedriskais transports, un bariņā taču jautrāk!

Ja neesat vēl sapratuši, kur tieši dzīvosiet, tad ir iespēja pievienoties Latvijas izlases faniem un dzīvot vienā naktsmītnē vai arī netālu.

Tāpat vēl ir iespēja iegādāties lidojumu uz Tenerifi un no tās. Izlidosim no Varšavas 20. septembrī agri no rīta, atgriezīsimies 28. septembrī. Nodrošinām arī transfēru uz Varšavas lidostu no Rīgas. Cena vienai personai (autobuss uz Varšavu, tiešais lidojums Varšava – Tenerife – Varšava ar 20 kg nododamo bagāžu, autobuss no Varšavas uz Rīgu) – 460 EUR.

Ir iespēja pievienoties arī grupai. Cena 940 EUR, kurā iekļauts: transfērs uz Varšavas lidostu, lidojums Varšava – Tenerife – Varšava, transfērs uz viesnīcu, 8 dienas 3* viesnīcās “Las Piramides” AI (viss iekļauts), transfēri uz spēlēm, ceļojuma apdrošināšana, “Travel Art LV” pārstāvja pakalpojumi. Plašāka informācija atrodama šeit.

Plašāka informācija par naktsmītnēm, transfēru, grupas braucienu un spēļu biļetēm, zvanot uz “Travel Art LV” biroju – 27717555, rakstot ludmila@travelart.lv.