Biļetes uz hokeja čempionāta spēlēm tirdzniecībā būs jau 19. septembrī

Jau 19. septembrī sāksies biļešu tirdzniecība uz Pasaules čempionātu hokejā, kas nākamgad risināsies Slovākijā, un Latvijas izlase spēles aizvadīs Bratislavā. Pagaidām gan līdzjutējus, kuri gatavojas pirkt biļetes uz atsevišķām spēlēm, vēl gan nevar iepriecināt, jo oficiāli tās tirdzniecībā parādīsies vien februārī, ja vien kas būs palicis pāri…

19.septembrī tirdzniecībā parādīsies “Follow my Team” biļešu komplekts – proti, biļetes uz izlašu grupas spēlēm. 1. kategorijas biļešu komplekts uz Latvijas izlases spēlēm maksās 325 eiro, 2. kategorijas – 245 eiro. Tiesa gan, uzreiz jābrīdina, ka var būt papildus maksas. Tāpat jau no septembra būs pieejami arī dienas biļešu komplekti.

Biļetes uz atsevišķām spēlēm tirdzniecībā parādīsies vien februārī, un jau tagad zināms, ka lētākās maksās 25 eiro, bet dārgākās – 75 eiro. Šajā gadījumā jārēķinās, ka dārgākās būs tieši uz Čehijas un Slovākijas spēlēm – kā nekā slovāki ļoti gaida ciemos kaimiņus čehus, kuriem, kā zināms, hokejs ir augstā cieņā.

Vienlaicīgi varēs iegādāties ne vairāk kā četrus biļešu komplektus. Ja kompānija ir lielāka, noteikti varēs palīdzēt tūrisma operators “Travel Art LV”.

Bratislavā Ondreja Nepelas vārdā nosauktajā arēnā ir 9774 sēdvietu, bet biļetes tiks pārdotas tikai apmēram 75% no šī apjoma. Pārējais – organizatoriem, sponsoriem un citām vajadzībām.

Pasaules čempionāts hokejā sāksies 2019. gada 10. maijā. Latvijas izlasei pretim stāsies Austrijas, Šveices, Itālijas, Čehijas, Krievijas, Zviedrijas un Norvēģijas valstsvienības.