Hokeja faniem būs čarterlidojums uz Bratislavu

Vai Jūs atceraties, kad pēdējo reizi Latvijas hokeja faniem bija savs čarteris uz pasaules hokeja čempionāta norises vietu? Ja atmiņa neviļ, tas bija tālajā 2004. gadā… Bet 2019. gadā tas būs! Tiešais lidojums Rīga – Bratislava – Rīga.

Lidmašīna pacelsies gaisā 18. maijā no rīta – tieši ar tādu aprēķinu, lai hokeja līdzjutēji pagūtu uz spēli Latvija – Krievija, kas sāksies plkst. 12.15. Lidmašīna paliks Bratislavas lidostā, un atpakaļ uz Rīgu dosies vēlā 18. maija vakarā – tā, lai pat tie, kuri atlidojuši tikai uz vienu spēli, kaut nedaudz iepazītu pilsētu, nopirktu suvenīrus, un izbaudītu arī Slovākijas piedāvātos vēderpriekus.

Čarterlidojums būs izdevīgs tiem, kuri gribēs doties uz vienu spēli – Latvija – Krievija. Sak’, nav kavēta neviena darba diena, redzēta aizraujoša spēle, iepazīta Slovākija – čempionāta gaiss ieelpots uz pilnu krūti. Tūrisma operators “Travel Art LV” piedāvā pilnu komplektu – lidojumu, transfēru uz spēli un tranfēru uz vecpilsētu, kā arī transfēru uz lidostu. Šāds prieks izmaksā 390 eiro, bet jārēķinās, ka papildus izdevumi gan būs -piemēram, spēļu biļete un garšīgas pusdienas.

Čarteri atpakaļceļā izmantos tie hokeja līdzjutēji, kuri dosies klātienē vērot piecas pirmās spēles – pret Austriju, Šveici, Itāliju, Čehiju un Krieviju. Šeit komplektā turpceļā ir autobusa brauciens uz Bratislavu, nakšņošana Bratislavā, turpceļā arī Polijā, kā arī transfēri un ekskursijas, un čarterreiss uz Rīgu. Šāda ceļojuma cena ir 850 eiro. Atkal jau jārēķinās, ka papildus izdevumi būs spēļu biļetes un personiskie tēriņi.

Ar čarteri mājup lidos arī tie, kuri dosies uz vidējām trijām spēlēm – pret Itāliju, Čehiju un Krieviju. Cilvēki varēs ne tikai baudīt hokeju, bet arī līksmot “Bratislavas Baltajos Kreklos”, doties aizraujošās ekskursijās uz Vīni, Ungāriju un ar latviešu kuģīti pa Donavu. Cena, ja turp dodas ar autobusu – 550 EUR, ja turp dodas ar lidmašīnu – 690 EUR.

Čarterī uz Bratislavu dosies tie hokeja līdzjutēji, kuri vēlas izlasi atbalstīt pēdējās trīs spēlēs – pret Krieviju, Zviedriju un Norvēģiju. Ceļojuma cena – dodoties turp ar čarteri un atpakaļ ar lidmašīnu no Vīnes – 640 EUR, dodoties turp ar čarteri, bet mājup ar autobusu – 550 EUR. Atkal jau jārēķinās ar papildus izdevumiem – spēļu biļetes un personiskie tēriņi.

Iespējams iegādāties arī atsevišķi biļetes lidojumam uz Bratislavu, vai no Bratislavas uz Rīgu. Biļešu cena atkarīga no vietu pieejamības un cilvēku skaita. Plašāka informācija – ludmila@travelart.lv, kā arī zvanot pa tālruni 27717555