Kā nokļūt Bratislavā, lidojot?

Līdz pasaules čempionātam hokejā palikušas viens simts dienas, un tas nudien nav daudz. Daži vēl cītīgi domā, kā nokļūt hokeja galvaspilsētā, un te piedāvājam, kā labāk aizlidot.

Uzvarētāji šoreiz (un ne jau pirmo gadu) ir ārzemēs mītošie latvieši, kuriem ir tiešie reisi no mītnes vietām uz Bratislavu. Diemžēl no Rīgas uz Bratislavu tiešā reisa nav – izņēmums būs vien 18. maijs, kad “Travel Art LV” līgumreiss vedīs fanus uz Bratislavu un vakarā vedīs atpakaļ uz Rīgu.

Tiem, kuriem svarīgas ir ērtības, labākais risinājums ir lidojumi uz Vīni ar pašmāju aviokompāniju “ariBaltic”. Tiesa gan, ja vēlaties iegādāties aviobiļetes Rīga – Vīne un Vīne – Rīga, bet biļešu cenas šobrīd šķiet pārāk dārgas, sazinieties ar “Travel Art LV” – risinājumi ir atrodami vienmēr.

Bet, ja atgriežamies pie līgumreisa, tad lidojums Rīga – Bratislava būs 18. maijā no rīta un tā cena ir 180 EUR (cenā iekļauta arī 20 kg nododamā bagāža). Savukārt lidojums Bratislava – Rīga, kas ceļā dosies vēlu vakarā un ielidos jau pēc pusnakts, cena ir 200 EUR ar cenā iekļautu 20 kg nododamo bagāžu. Ja vēlaties uz Bratislavu doties vien uz vienu spēli Latvija – Krievija, tad cena 350 EUR (cenā iekļauta arī bagāža), savukārt, ja vēlaties pievienoties grupai un saņemt arī grupas vadītāja pakalpojumus un transportu uz arēnu un uz lidostu, tad cena ir 390 eiro.

Plašāka informācija par lidojumiem arī par transfēriem uz un no Vīnes un Bratislavas lidostām, zvaniem 27717555 vai arī rakstiet ilze.jakovleva@travelart.lv.