Palaižam fanu kuģīti pa Donavu

Caur Bratislavu plūst Donava, un, ja jau hokeja čempionāta vietā ir upe, tad… tad noteikti ir arī latviešu kuģītis! Jā, būs, divas reizes Donavas netik zilos ūdeņus kuls kuģītis, kurš būs tikai un vienīgi latviešiem.

Tātad, latviešu kuģītis dosies izbraucienā 12. un 16. maijā. Šoreiz gan nekuģosim uz Vīni (ja vēl kāds atceras 2011. gadu, kad ilgas stundas iesprūdām uz slūžām, un bārā beidzās alus?), bet gan uz Devinas pili. Plānots, ka izbrauciena ilgums būs apmēram trīs līdz četras stundas, un interesenti varēs doties apskatīt arī pašu pili, bet tie, kam sirdij tuvāks miestiņš, aplūkot tuvējos krodziņus, veldzējot vēderu un dvēseli.

Precīzi atiešanas laiki un vieta vēl tiks precizēti, nākot tuvāk izbraukumam, bet pieteikties brauciena var jau tagad, rakstot uz ludmila@travelart.lv.

Brauciena cena – pieaugušajiem 15 EUR, bērniem no 6-10 gadu vecumam – 10 EUR, mazākiem bērniem izbrauciens par brīvu, taču, piesakoties ir jāinformē par bērniem, jo kuģis nav no gumijas, un pasažieru skaits ir limitēts.