28. februārī sāksies! Turam īkšķus

Ilgi gaidītais brīdis, kad tirdzniecībā parādīsies atsevišķas biļetes uz pasaules čempionātu hokejā tūdaļ būs klāt – 28. februāris ir tas atslēgas datums. Tiesa gan, precīzs laiks, kad sāksies biļešu tirdzniecība, nav skaidrs – sak’, lai nesaceltos pārlieka ažiotāža.

Tas, ka ažiotāža būs, ir neapšaubāmi. Latvju hokeja līdzjutējs daudzos čempionātos ir gana izlepis un pieradis, ka gana lētāk iznāk sagaidīt atsevišķu biļešu tirdzniecību un tad pirkt. Nu, jā, tā bija uz daudzām spēlēm Dānijā, uz daudzām Vācijā (ak, jel, lielākā kontinentālās Eiropas hokeja arēna taču bija), Stokholmā un citviet. Bet, kā rāda pieredze, tādās valstīs, kur hokejs ir augstā cieņā, kā piemēram, Čehijā un Slovākijā, biļetes sagādājušas galvassāpes ne vienam vien. Un Čehija ir tik tuvu Bratislavai…

Šobrīd nav jābūt lielam pareģim un nākotne jālasa zvaigznēs, lai saprastu, ka vismaz uz dažām Latvijas izlases spēlēm biļetes iegādāties būs diezgan grūti. Piemēram, Latvija – Austrija, Latvija – Čehija, Latvija – Krievija un Latvija – Norvēģija. Kāpēc tā? Lielais slovāku kaimiņš un hokeja mīlis čehs ir par sevi jau parūpējies.

Nu, ko, turam īkšķus, lai visiem izdodas iegādāties tieši tās biļetes, kas nolūkotas! Un cerēsim, ka šoreiz sistēma ticketportal.sk nenokārsies lielā pogu spiedēju skaita dēļ.