Atgūt veselību un būt “renew” Ungārijas termālajos baseinos

Hokejs un fanošana nogurdina, un laba iespēja atgūties no smagā darba pasaules čempionāta laikā, iegūt možumu un sadziedēt sen ielaistas kaites, ir veldzēšanās Ungārijas termālajos baseinos.

Starp citu, sen, sen, tālajā 2011. gadā, kad “Bratislavas Baltajos Kreklos” Normunda Jakušonoka skatuves partneris bija daudzu hokeja dziesmu autors Gunārs Meijers, arī viņš devās uz Ungārijas termālajiem baseiniem. Toreiz mākslinieku mocīja dažādas veselības problēmas, proti, lai pārvietotos bija nepieciešams spieķis. Pēc plunčāšanās dabīgajos ūdeņos, mākslinieks spieķi meta pie malas. Kā teikt, “renew”.

Arī šogad, kad hokeja čempionāts risināsies Bratislavā, “Travel Art LV” piedāvā iespēju pievienoties ekskursijām uz Ungāriju.

Uz termālajiem baseiniem dosimies 13., 17. un 19. maijā. Droši var pieteikties braucieniem šajos datumos. Cena – pieaugušajiem 45 eiro, bērniem vecumā līdz 16 gadiem cena 25 eiro. Cenā iekļauts brauciens ar autobusu uz Ungāriju un atpakaļ uz Bratislavu, ieejas biļetes termālajos baseinos. Dvielis un peldkostīmi/peldbikses gan jāņem līdzi pašiem.

Pieteikties braucieniem no Bratislavas uz Ungārijas termālajiem baseiniem var, zvanot 27717555, atnākot ciemos uz “Travel Art LV” jaunajām telpām Graudu ielā 68 (BAT “Turība”), C korpuss, 301. kabinets, kā arī rakstot ludmila@travelart.lv.