Gribētāju vairāk, nekā hokeja čempionāta biļešu

28.februāri gaidīja daudzi, ļoti daudzi, jo tieši tad no rīta sākās atsevišķu biļešu tirdzniecība uz Pasaules hokeja čempionāta spēlēm. Iespējams, ka tieši 28. februārī slovāku virzienā tika raidīti daudzi ne visai glaimojoši izteicieni, jo… jo sistēma kārās, daudziem bija problēmas ar norēķiniem, bet pati galvenā sāpe – uz daudzām spēlēm biļešu nav.

Par to, ka nepatikšanas briest ar Latvija – Austrija, Latvija – Čehija, Latvija – Krievija un Latvija – Norvēģija biļetēm ziņojām jau iepriekš. Izrādījās, ilgā pieredze nelika vilties. Latvija – Austrija un Latvija – Čehija biļetes parādījās tirdzniecībā uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmā daudzumā, bet Latvija – Krievija un Latvija – Norvēģija pazuda jau pusdienas laikā.

Patiesībā daudz maz kopā četru cilvēku kompānija biļetes oficiālajā tirdzniecībā var iegādāties tikai uz divām Latvijas izlases spēlēm – pret Itāliju un pret Zviedriju.

Ko darīt? Ar slovāku lamāšanu diez vai būs līdzēts. Pirmā iespēja – meklēt trūkstošās biļetes dažādās biļešu tirdzniecības vietnēs. Tiesa gan, uzmanīgi, palasot atsauksmes, jo Pasaules kausa izcīņa futbolā pierādīja, ka gluži visiem portāliem uzticēties nevar.

Otrā iespēja – cerēt nopirkt no rokas pie arēnas pirms spēles. Riskanti. Iespējamās biļešu cenas prognozēt nevar – kādam var paveikties, un kāds pārlaimīgs čehs uzdāvinās uz sev lieko spēli biļeti, bet cits noplēsīs trīs ādas, lai segtu banketa izdevumus. Un vēl ņemot vērā, ka biļetes pieejamas pdf formātā pastāv iespēja iegādāties viltotas biļetes.