Ar 11 vilkiem uz Maķedoniju un Poliju

Vēl mazliet, un 11 vilki jeb Latvijas futbola valstsvienība dosies uz “Narodny” stadionu, kur šovakar gaidāma cīņa ar spēcīgo Polijas izlasi. Kāds noskaņojums? Saulīte spīd, sejās smaidi.

Kopā ar Latvijas futbola izlasi izbraukumā devās arī līdzjutēji, kuriem bez futbola bija iespēja baudīt arī Maķedonijas un Varšavas skaistumu.

Maķedonijā bija īsts pavasaris – gaiss iesila līdz pat +20 grādiem. Tiesa gan, vakaros sapratām, ka priecāties par siltumu īsti nevar – piemēram, spēles laikā pamatīgi nosalām. Tik ļoti, ka kakli sāp ne tikai Polijas izlases futbolistiem (mediji ziņo, ka astoņiem no viņiem esot angīna).

Bet ko nu par sāpīgo! Redzējām Matkas kanjonu žilbinošās krāsās, Ohridas ezeru, Millenium krustu, no kura pavērās skats uz visu Skopji. Īsi, bet gana labi. Un, kā atzīst futbola līdzjutēji, cik labi, ka LFF ņem līdzi izbraucienos, jo savādāk diezin vai kādreiz nokļūtu tādā eksotiskā valstī, kā Maķedonijā. Piedodiet, Ziemeļmaķedonijā.

Polijā jau laiks daudz tuvāks mūsu platuma grādiem ierastajam – saulīte spīd, bet ir viltīga, un no ziemas jakas vēl šķirties nevar. Turklāt šovakar, kad notiks spēle, spriežot pēc laika prognozēm, gaidāms gana vēss laiks. Bet mēs tam esam gatavi!