Laba ziņa bunģieriem – bungas varēs ienest “Ondreja Nepelas” arēnā

Katru gadu pirms čempionāta valda neliela ažiotāža – vai varēs ienest arēnā bungas?  Pasaules čempionāta hokejā orgkomitejas Mediju un komunikācijas vadītāja Mikaela Grendelova sportadraugiem.lv apstiprināja, ka šogad nav paredzēti ierobežojumi šajā ziņā.

Tas nozīmē, ka bungas varēs ienest arēnā, un bunģieri Latvijas izlases faniem palīdzēs uzturēt ritmu, lai visi kopā varētu ar vienotiem saukļiem atbalstīt Latvijas hokeja izlasi. Tiesa gan, Grendelova aicina sekot līdzi jaunākajai informācijai čempionāta mājaslapā, jo, ja gadījumā šīs normas tiks mainītas, fani par to tiks informēti.

Jāatgādina, ka 2011. gadā, kad Bratislavā iepriekšējo reizi notika pasaules čempionāts hokejā, arēnā bungas ienest nebija atļauts, un līdz ar to Latvijas izlases fani savos saukļos nebija vienoti.

Problēmas ar bungām bijušas arī citos čempionātos. Piemēram, 2015. gadā Prāgā bungot bija atļauts, līdz kamēr sākās spēle pret mājiniekiem – čehiem, kad to strauji aizliedza. Tāpat arī pērn Dānijā spēlē pret mājiniekiem radās domstarpības starp apsardzi un buņģieriem. Bet 2017. gadā Ķelnē iepriekš fani tika brīdināti, ka bungas nevarēs ienest arēnā, taču neviens šo procesu nekontrolēja.