Latviešu kuģītī cenas bārā pieņemamas

12.un 16. maijā pa Donavu izbraucienā līdz Devinas pilij dosies latviešu kuģīši. 12. maijā abi – gan “Prešov”, gan “Martin” jau ir piepildīti, bet uz 16. maija kuģīti vēl var pieteikties. Biļetes no nākamās nedēļas pieejamas “Travel Art LV” birojā Rīgā, Graudu ielā 68., A korpuss, 301. kabinets.

Kuģīši abos datumos izbraukumā dosies plkst. 12, taču uz borta jābūt jau vismaz 15 minūtes pirms noteiktā laikā. Svarīgi atrast 52. piestātni, kas atrodas pretim Slovākijas nacionālajai galerijai! Plānots, ka ap 13.30 kuģītis pietauvosies pie Devinas pils, kur interesenti varēs doties apskatīt pili vai baudīt kādu ēdienu vietējā krodziņā, atgriešanās uz kuģīša 15.15! Kuģītis negaidīsies – dosies atpakaļ uz Bratislavu bez kavētājiem! Un nokļūšana uz Bratislavu pa sauszemi ir daudz ilgāka!

Viens no svarīgākajiem un biežāk uzdotajiem jautājumiem – vai uz kuģīša darbosies bārs. Jā, protams, darbosies, un cenas visai pieņemamas. Piemēram, alus maksās 2 EUR, sļivovica 40 cl – 2,40 EUR, “Bacardi” 40 cl – 2,90 EUR, “Jameson” 40 cl – 3,30 EUR.

Tiem, kuri vēlēsies saglabāt skaidru skatu uz dzīvi, iespēja iemalkot arī kafiju, tēju vai citus atspirdzinošus, bezalkoholiskus dzērienus. Piemēram, tase kafijas maksā 2 EUR. Tāpat iespējams iegādāties arī vieglas uzkodas – čipšus vai kruasānus, kuru cena ap 2 EUR.