Hokeja čempionāta drāma ar laimīgām beigām

Pasaules čempionāts hokejā vienmēr ir emocijām un piedzīvojumiem bagāts, bet Sandas un Artūra ģimenē čempionāts Bratislavā būs vienmēr atmiņā, kā arī uzvara pār Itāliju, jo tieši tad pasaulē nāca viņu pirmdzimtais dēls Ričards, bet laimīgais tētis dzemdību procesā piedalījās ar videozvana palīdzību.

Artūrs kopā ar draugiem devās uz Bratislavu, lai atbalstītu Latvijas hokeja izlasi uz pirmajām piecām spēlēm, bet Sanda šoreiz palika mājās, Lielbritānijā, jo jūnijā bija jānāk pasaulē Ričardam. Artūrs, kā jau ierasts, čempionāta norises vietā labi paballējās, un vienā brīdī attapās – a pases ta nav! Visa naktsmītne tika pārmeklēta, bet svarīgais dokuments tā arī neatradās.

Un tieši tad, pirms uzvaras pār Itāliju, viņš saņēma zvanu, ka piesakās Ričards! Ja pase būtu bijusi, nekas netraucētu Artūram uzreiz sēsties pirmajā lidmašīnā un lidot pie Sandas un būt klāt tik svarīgajā brīdī, bet, protams, šoreiz tas nebija iespējams!

Pirms tam bija jādodas uz vēstniecību Vīnē, lai tiktu pie atgriešanās atļaujas, protams, respektējot vēstniecības noteikto laiku (tātad, dienu vēlāk).

Tikmēr pie Sandas devās Artūra māsa Linda, kura arī tikko bija atgriezusies Lielbritānijā no pasaules čempionāta. Un tieši pateicoties viņai, Artūrs ar vidoezvana palīdzību varēja atbalstīt savu otro pusīti un vismaz neklātienē būt klāt pie dēla piedzimšanas.

Mazais pasaulē nāca naktī – ņiprs mazulis! Artūram jau bija nopirktas aviobiļetes uz Londonu no Vīnes, pat vēl nesaņemot atgriešanās atļauju. Tad ceļš uz Vīni (kopā ar ekskursantiem, kuri pat lāgā nesaprata, kāpēc puisis tik apmulsis un dodas turp ar koferi), pieņemšana vēstniecībā un ilgais ceļš mājās. Un savu pirmdzimto Artūrs ieraudzīja ar diennakts nokavēšanos – pārguris, bet laimīgs!

Taču ar to šī romantiskā melodrāma nebeidzas. Pase atradās…. Drauga somā! Bet ko nu vairs!

Apsveicam Sandu un Artūru ar īsta hokeja bērna nākšanu pasaulē un novēlam jaunajai ģimenei laimi veselību un tikai pozitīvus piedzīvojumus!