Latvieši zaudējuma sāpes dziedē “Travel Art Kreklos”

Ehh, kā būtu, ja būtu… Pēc tik cerīgā spēles sākuma fanu sejas bija sadrūmušas, bet brūces tika aplaizītas “Travel Art Kreklos” jeb īru krodziņā “Dubliner”. Jā, jā, ballīte, par spīti tam, ka arēnā bija tik maz latviešu, iet vaļā uz pilnu klapi – šķiet, cilvēku “Travel Art Kreklos” ir vairāk, nekā bija arēnā.

Jā, ja atgriežas pie spēles, tad latviešu īpatsvars bija gauži niecīgs – daži simti pret iespaidīgo čehu fanu armiju. Apmēram uz vienu latvieti 20 čehu. Vai pat vēl vairāk. Šī no Latvijas izlases atbalstītāju skaita viedokļa noteikti kļuvusi jau par nabadzīgāko spēli.

Viss jau ir elementāri – lielākā daļa latviešu fanu jau devušies mājup, un daļa no palikušajiem biļešu trūkuma dēļ spēli bija spiesti vērot TV ekrānā tepat Bratislavā. Nu… tāda ir dzīve, bet par secinājumiem kaut kad vēlāk, kad turnīrs jau būs noslēdzies.

Gaidām jaunus fanu pūļus – jau 18. maijā šurp lidos fanu čarterreiss, kas atvedīs veselu baru balsis nenokliegušu latviešu. Turklāt arī jaunpiebraucējiem būs iespēja uzdancot Normunda Jakušonoka un Valda Blaubuka vadībā krodziņā – sestdien vēl pēdējā ballīte te “Dubliner” krodziņā, uzreiz pēc Latvijas – Krievijas spēles!