Pie Merzļikina uz Kolumbusu, redzēt Bļugeru un Balceru

Vasara tuvojas noslēgumam, un pavisam drīz atsāksies lielā hokeja kaislības. Arī tur, pāri okeānam, NHL, kur nākamsezon plosīsies vairāki mūsējie. Ja Zemgu Girgensonu gan Bufalo, gan Ņujorkā jau redzējuši daudzi, tad šoreiz varētu iepazīt Ohaio štatu, Kolumbusu, kur “Blue Jackets” vārtu sargāšanu uzticēs arī mūsu pašu Elvim Merzļikinam.

Skatoties nākamās sezonas NHL kalendāru, pats pievilcīgākais variants, lai dotos uz Kolumbusu, ir lidot turp novembrī, kad “Blue Jackets” uzņems Pitsburgas “Penguins” un Otavas “Senators”. Tātad iespēja uz ledus redzēt arī Teodoru Bļugeru un Rūdolfu Balceru.

Taču, lai viss laiks nav jāpavada vien ASV standartiem atbilstošajā mazpilsētā, turpceļā ir iespējams iepazīt vai nu Ņujorku, vai Čikāgu. Proti, viens piedāvājums ir doties caur Stambulu uz Ņujorku, pavadīt divas dienas Manhetenā un pēc tam doties uz Kolumbusu, bet atpakaļceļā mazliet ielūkoties Čikāgā.

Brauciena datumi – 22.11.2019 – 2.12.2019

Cena – 2200 EUR

Cenā ietilpst – Lidojums Rīga – Stambula – Ņujorka, Čikāga – Stambula – Rīga ar nododamo bagāžu 2×23 kg, lidojums Ņujorka – Kolumbusa ar nododamo bagāžu 23 kg, transfērs no Ņujorkas lidostas uz viesnīcu un uz lidostu, transfērs no Kolumbusas lidostas uz viesnīcu, transfērs no Kolumbusas uz Čikāgu, 2 naktis 3* viesnīcā Manhetenā bez brokastīm divvietīgā istabiņā, 2 dienu ekskursijas biļete Manhetenas apskatei, 5 naktis 2* viesnīcā Kolumbusas centrā bez brokastīm divvietīgā istabiņā, ekskursija uz Sinsinati, Kolumbusas apskates ekskursija gida pavadībā, “Travel Art” pārstāvja pakalpojumi ceļojuma laikā, ceļojuma apdrošināšana.

Otrs variants – pirms ierašanās Kolumbusā, izbaudīt Čikāgu – tomēr viena no lielākajām un ietekmīgākajām pasaules pilsētām. Bet pēc tam jau braukt ciemos pie Merzļikina, un lūkot, kā “Blue Jackets” uzņems Bļugera un Balcera pārstāvētās vienības.

Brauciena datumi – 22.11.2019 – 1.12.2019

Cena – 2200 EUR

Cenā ietilpst – Lidojums Rīga – Helsinki – Čikāga – Helsinki – Rīga ar nododamo bagāžu , transfērs no Čikāgas lidostas uz viesnīcu, nokļūšana no Čikāgas Kolumbusā un no Kolumbusas Čikāgas lidostā, 3 naktis 3* viesnīcā Čikāgā bez brokastīm divvietīgā istabiņā, 2 dienu ekskursijas biļete Čikāgas apskatei, 5 naktis 2* viesnīcā Kolumbusas centrā bez brokastīm divvietīgā istabiņā, ekskursija uz Sinsinati, Kolumbusas apskates ekskursija gida pavadībā, “Travel Art” pārstāvja pakalpojumi ceļojuma laikā, ceļojuma apdrošināšana.

Abos variantos gan jārēķinās ar papildus izdevumiem par spēļu biļetēm, ESTA, ēšanu un personiskajiem tēriņiem. Papildus informāciju var atrast šeit.