Sākusies hokeja čempionāta dienas spēļu komplektu tirdzniecība

10.septembrī sākusies dienas biļešu komplektu tirdzniecība uz pasaules hokeja čempionāta spēlēm, kas nākamgad risināsies Šveicē. Latvijas izlase spēlēs Cīrihē, un tai pretim stāsies Norvēģijas, Kazahstānas, Itālijas, Somijas, ASV, Šveices un Krievijas valstsvienības.

Protams, var jau tagad iegādāties dienas pakas, kas ir gana dārgas. Piemēram, dienas komplekts uz Latvija – Šveice un Somija – Kazahstāna spēlēm 17. maijā, ja izvēlas otro kategoriju, maksā 180,90 Šveices frankus, taču, pierēķinot klāt visus nodokļus un piegādes izdevumus, izmaksas jau pieaug līdz 187 eiro.

Šī gan ir dārgākā biļešu paka Latvijas izlasei, jo pret citiem pretiniekiem cenas ir zemākas, taču, ja salīdzina ar aizvadītajiem čempionātiem, hokeja biļetes ir dārgākas. Zīmīgi, ka šogad, vismaz pagaidām, nav iespējams saņemt drukājamas biļetes pdf formātā – pieejami tikai oriģināli, un bez sūtīšanas izdevumiem neizpalikt. Svarīgi arī tas, ka uz dažām spēlēm nav iespējams iegādāties 3. kategorijas biļetes.

Oficiālā vietne biļešu iegādei ir šeit.

Ja nav vēlmes iegādāties dienas biļešu komplektus, taču ir nedaudz bail, ka, sākoties atsevišķu spēļu biļešu tirdzniecībai pavasarī, visiem gribētājiem to varētu arī nepietikt, var pieteikties arī Travel Art LV, rakstot ilze.jakovleva@travelart.lv, vai arī zvanot 27717555.